• Головна
  • Оперативне лікування спортивних травм у Полтаві
10:30, 1 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Оперативне лікування спортивних травм у Полтаві

Оперативне лікування спортивних травм у Полтаві

Лікування спортивних травм вимагає особливих знань і досвіду, оскільки такі види ушкоджень мають свою специфіку. У клініці «Медіон» об’єднують досвід європейських клінік, забезпечуючи комплексний підхід до лікування і відновлення здоров’я спортсменів.

На базі медичного центру «Медіон» щорічне планове обстеження проходять футболісти ФК «Ворскла». Це є невід’ємною частиною спортивної кар’єри, адже важливо не тільки лікувати наявні проблеми зі здоров’ям, а й вчасно попередити їх виникнення.

Отримати травми можуть не тільки професіонали, але й любителі, які не дотримуються техніки безпеки. Спортивні травми можна поділити на три види:

· Несподівані ушкодження через надмірний механічний вплив. До таких відносяться переломи, розтягнення, удари, вивихи та інше.

· Травми у результаті перевантажень. Так як спортсмени регулярно піддають свій організм фізичним випробуванням, ймовірне виникнення «накопичувальних» травм: деформацій, викривлень, перевтоми, порушення активності м'язів і суглобів.

· Рецидиви після лікування. В результаті неповної або неефективної реабілітації можливе повторне утворення травми. Такі проблеми найчастіше виникають у разі надмірного навантаження на зону, яка ще не встигла відновитися (мікророзриви зв'язок, неправильне зрощення кісток і т.п.).

Фахівці медичного центру «Медіон» лікують переломи, вивихи, розтягнення, розриви зв'язок та інші пошкодження. Є можливість долучити київських лікарів-партнерів, що спеціалізуються на спортивних травмах.

У клініці «Медіон» доступне оперативне лікування травм:

· артроскопічна ревізія суглобів;

· хірургічне відновлення зв'язок, суглобових поверхонь;

· видалення вільних хондроматозних тіл у суглобі (суглобова «миша»);

· металоостеосинтез переломів кісток (оперативне лікування переломів);

· корекція різних деформацій кінцівок.

Відсутність черг, комфортні умови перебування, наявність власної лабораторії, підготовка до операцій за сучасним протоколам знеболення, гарантії конфіденційності та контроль стану пацієнта 24/7 – доступне обслуговування, яке можна отримати у Полтаві.

Записатися на консультацію лікаря можна за безкоштовним номером — 0-800--509-003.

«Медіон» завжди поруч, м. Полтава, вул. Сінна, 37.

Більше про Медіон - тут

Читайте також: У клініці "Медіон" лікують безпліддя комплексно

#медіон #лікування #лікарі
Оголошення
live comments feed...