На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям

На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям, Алла Широкова

28-го січня у Полтавській міській раді провели засідання комісії із розміщення тимчасових споруд. Як ми вже розповідали, бізнесменам, які хотіли встановити нові МАФи відповіли відмовою – у зв’язку з мораторієм. Тому члени комісії голосували «проти» або «утримувалися» під час голосування за надання нових дозволів. Потім звучало чимало зауважень через невідповідний зовнішній вигляд МАФів.

Сьогодні відбулося друге засідання. І знову – зауваження щодо зовнішнього вигляду та впорядкування прилеглої території.

« - Ми провели перемовини з підприємцями, і пояснили їм, що будемо діяти за новими правилами і новими стандартами, і якщо вони хочуть далі працювати, їм доведеться ці правила виконувати. Сподіваюся, ми зможемо знайти порозуміння з ними. Разом з членами комісії ми відпрацьовуємо питання разом з ДАБІ щодо внесення змін до того положення, яке регулює законність розташування і запускатимемо регуляторну процедуру. Ми повинні послухати і думку громади. Тому ця процедура триватиме не один місяць. Сьогодні ж ми пропонуємо просто оновити ці споруди, бо деякі стоять з дев’яностих років і зовсім втратили нормальний вигляд» - каже Тетяна Юрченко.

На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям, фото-1

На сьогоднішньому засіданні, серед інших пролунали зауваження щодо торговельного павільйону ФОП Воробйова по вулиці Латишева.

На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям, фото-2
На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям, фото-3

Говорили на нараді і про сумнозвісну «Коффішку», яка тепер стоїть біля музучилища. Вирішували питання щодо розширення площі.

« - Але мова не йде про збільшення споруди. Йдеться про впорядкування простору біля «Коффішки». Саме з такою умовою підприємцеві дозволили там розмістити МАФ» - запевнила Тетяна Юрченко.

Справжня дискусія розгорілася навколо питання про продовження договору по МАФах ФОП Калуцький. ( Підприємець подав заяву на продовження оренди одразу кількох, всі вони розташовані по вулиці Латишева). Після обговорень вирішили не продовжувати дозвіл даному підприємцю. Свою позицію депутат Едуард Волков пояснив так:

На засіданні комісії по тимчасових спорудах не подовжили угоди кільком підприємцям, фото-4

« - МАФи дозволяли встановлювати для розвитку підприємництва, малого бізнесу. У випадку з ТОВ Калуцьким про підприємництво не йдеться. Всі ці споруди він дає у оренду. Який це бізнес?». Більшістю голосів прохання Калуцького відхилили.

Читайте також: Кіоск біля Полтавського офісу ОПЗЖ встановлено не законно

мафи погодження комісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі