Кіоск біля полтавського офісу ОПЗЖ встановлений незаконно – стверджують у міській раді

Кіоск біля полтавського  офісу ОПЗЖ встановлений незаконно – стверджують у міській раді, Алла Широкова

На перехресті вулиць Петлюри та Пушкіна кілька днів тому виріс черговий МАФ – яскравий кіоск, який, за попередніми даними, належить партії ОПЗЖ. Це викликало неабиякий резонанс у Полтаві, фото кіоска з написом «Під патронатом МВС» ширився пабліками. Втім, речники поліції приналежність будівлі до їхньої структури заперечили. Напевно, з огляду на це згодом напис зник, натомість з’явився інший – вже з партійною символікою ОПЗЖ.

Сьогодні у міській раді відбулося засідання комісії по тимчасових спорудах. Перед початком журналісти запитали у заступниці міського голови Тетяни Юрченко – чи надавали дозвільні документи для МАФу і що на даний час відомо про це. Тетяна Юрченко прокоментувала ситуацію так:

- Наскільки мені відомо, вчора на місце виїздила інспекція з благоустрою, і з керівником даної політичної сили вели перемовини щодо законності встановлення споруди. Надалі інспекція буде діяти у рамках, визначених законодавством – чи це буде штраф, чи припис про демонтаж. Не зрозуміло, навіщо там поставили МАФ, чи там розташується їхня охорона, чи будуть роздавати агітаційні матеріали, але встановлена вона незаконно. Жодних дозвільних документів не надавали, вони не подавали жодних заяв.

У Полтаві підприємцям відмовляють у продовженні оренди МАФів через неналежний вигляд

мафи. оренда закон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі