До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля

До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, Оксана Солопко

Сьогодні до автопарку Полтавської області передали 103 нових автомобіля екстреної медичної допомоги, завдяки яким до кінця травня 2020 року повністю завершать оновлення автопарку області.

До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-1 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-2 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-3 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-4

Автомобілі екстреної медичної допомоги марки “Пежо” вироблені київським виробником “Автоспецпром”.

Це реалізація постанови Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року по допомозі Службі екстреної медичної допомоги.

Загальна вартість одного автомобіля близько 2 мільйонів гривень. Всього було витрачено на автомобілі близько 200 мільйонів гривень. 150 мільйонів - це державні кошти, 50 мільйонів – це кошти полтавського обласного бюджету.

Полтавська область це перша область України, де так масштабно оновили автопарк екстреної медичної допомоги.

До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-5 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-6 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-7 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-8 До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля, фото-9

“-Ми плануємо до кінця травня 2020 року завершити оновлення автопарку, - розповідає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Полтавська область є першою у реалізації програми медичної реформи Президента і Кабінету Міністрів України і це чудово. Надійдуть ще понад 60 автомобілів. Ці автомобілі будуть направлятися абсолютно по всій області. Для найвіддаленіших районів є 25 повнопривідних машин. Враховуючи особливості області, вони будуть розподілені по містам обласного значення, по селам, щоб повністю вкластися у вимоги, які ставляться, відповідно до певних нормативів. Автомобілі повністю відповідають сучасним вимогам – оснащені сучасними приладами і засобами, тому вже завтра вони можуть встати на маршрути та виконувати свої обов’язки на якісному рівні.

“- Автомобілі дійсно зручні, з кращим оснащенням, - говорить водій Віталій Лепеха. – У них більша прохідність, ніж на тих, на яких я їздив. Раніше, особливо зимою, у снігопади, ми приїжджали на виклики із затримками. Тепер доберемося до будь-якого села вчасно.

“- Є вмонтований дефібрилятор з монітором, - розповідає фельдшер виїздної бригади Уляна Герасимович. - Раніше у нас його не було і ми брали з машинної станції. Є відсмоктувачі, кардіограф, пульсоксиметр, носилки – як менші дитячі, так і дорослого розміру, а раніше були одні. Є кисневі балони, апарат штучної вентиляції легень, шприц-дозатор, багато різних шин, сумка з необхідними медикаментами на європейський манер, навіть є ліхтарик. Раніше я працювала на менш оснащених машинах – доводилося переносити необхідну апаратуру із собою.

Автомобілі також оснащені сучасними GPS навігаторами.

Старі машини “УАЗ” планують відремонтувати та використовувати як резерв.

Раніше ми писали Як комунальники щодня роблять Полтаву чистішою? (ФОТО)

автопарк Полтава нові машини екстрена медична допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі