У 2020 році на Полтавщині запрацюють 28 нових сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини

У 2020 році на Полтавщині запрацюють 28 нових сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, Оксана Солопко

Цього року на Полтавщині мають запрацювати 28 нових сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час пресконференції.

«- Деякі вже на 100% готові. Нині триває процес введення їх в експлуатацію. Однак, є й такі об’єкти, які готові на 35% чи 15%. Різна ситуація й з підрядниками. По деяких із них ведемо претензійну роботу, щоб розривати договори підряду й оголошувати нові тендери. Робитимемо це для того, аби максимально прискорити процес. Ми розуміємо про відповідальність, яка лежить на нас. У кожній ОТГ має функціонувати сучасна амбулаторія для надання якісних медичних послуг»,– сказав Олег Синєгубов.

У 2020 році на Полтавщині запрацюють 28 нових сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фото-1

Також очільник області додав, що галузь охорони здоров’я на Полтавщині буде однією з пріоритетних. Пілотний проєкт переходу на нову модель фінансування системи вторинної ланки медицини в Полтавській області можна вважати успішним.

«- Ведемо перемовини з Міністерством охорони здоров’я щодо комп’ютеризації та інших процесів. 2020 рік оголошено роком медицини. Із цього року Закон про медичну реформу повинен запрацювати повністю. Медичні послуги надаватимуть за новими правилами. На мою думку, Полтавщина готова до змін», – сказав Олег Синєгубов.

Раніше ми писали До Полтавського автопарку екстреної медичної допомоги надійшло 103 нових автомобіля

Полтавщина медицина рік медицини амбулаторії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі