• Головна
  • Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі
15:00, 28 січня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі

Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників установ виконання покарань Північно-Східного міжрегіонального управління, було попереджено спроби доставки заборонених предметів до зон, що охороняються.

Так, в державній установі «Полтавська установа виконання покарань (№23)», під час догляду вмісту посилки, яка надійшла ув’язненому від громадянки М., в середині лікарського засобу було виявлено домішки речовини невідомого походження.Також, під час догляду вмісту посилки, яка надійшла засудженому К. від громадянина К., в середині пляшки з миючим засобом було виявлено поліетиленовий згорток з речовиною зеленого кольору невідомого походження, зовні схожою на наркотичний засіб. Там же, під час догляду вмісту передачі, яка надійшла ув’язненому К. від громадянина Л., в кондитерському виробі було виявлено згорток з фольги, в якому знаходилась 1 пігулка невідомого походження.

Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі, фото-1
Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі, фото-2

В державній установі «Харківський слідчий ізолятор», під час догляду вмісту посилки, яка надійшла ув’язненому П. від громадянки Т., в пластиковій пляшці було виявлено речовину білого кольору, невідомого походження, змішану з йогуртом, зовні схожою на наркотичний засіб.

Полтавським ув'язненим хотіли передати заборонені речі, фото-3

В державній установі «Сумський слідчий ізолятор», під час догляду посилки, яка надійшла від громадянина Р. засудженому Р., було виявлено 2 мобільних телефони та картридер, приховані від догляду в середині DVD-плеєра.

За всіма фактами проводиться перевірка.

Раніше ми писали: У психіатричній лікарні утримували чоловіка, який там перебував без згоди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#покаранння #ув'язнення #колонія
Оголошення
live comments feed...