У Полтаві презентували історичний роман, присвячений 100-річчю Української революції

У Полтаві презентували історичний роман, присвячений 100-річчю Української революції, Оксана Солопко

«Віху» видали у комунальному видавництві «Гадяч» за кошти обласного бюджету згідно з планом випуску соціально значущих видань на 2019 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Презентація видання відбулася у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені Івана Котляревського.

У Полтаві презентували історичний роман, присвячений 100-річчю Української революції, фото-1 У Полтаві презентували історичний роман, присвячений 100-річчю Української революції, фото-2 У Полтаві презентували історичний роман, присвячений 100-річчю Української революції, фото-3

« - Я вдячний тим, хто виділив мою книгу з-поміж інших, як соціальну значущу, та дав їй дорогу до читацької аудиторії Полтавщини. До цього мої книги видавалися лише на Гадяччині та сусідніх районах», – розповів автор книги Іван Чайка.

За словами письменника, книга створювалася протягом останніх 10 років, як правило, у зимову пору року.

«- Я мешканець села, яке не дає часу для того, щоб займатися літературою», – зізнався автор книги.

Іван Чайка у своєму творі описав події сторічної давнини на території Гадяччини під час революцій та боротьби за Незалежність Української Народної Республіки.

Раніше ми писали Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України

Полтава книга презентація революція Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі