Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України

Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, Оксана Солопко

22-го січня на площі біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України.

Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-1

За словами учасників громадської організації “Справи громади”, цей день дуже важливий для України, адже він фактично означає День возз’єднання Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки у 1919 році. Також у цей день - 22 січня 1918 року проголосили четвертим універсалом Незалежність Української народної республіки.

Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-2

Член “Європейської солідарності” та учасниця громадської організації “Справи громади” Олена Гальченко розповідає:

“- У цьому році за ініціативи організації ми вперше виготовили такий великий 10-метровий прапор та хочемо його розгорнути. Цією акцією ми показуємо, що в Україні живуть українці, що Україна – це наша земля і вона єдина та суверенна, неподільна, демократична. Ми хочемо, щоб люди подивилися на цю акцію і згадали, що у них у паспорті написано “українці” і вони повинні відчувати українську національну ідентичність. Адже ми українці – ми будуємо Україну і є господарями цієї землі. Тому не дамо Україну роз’єднати. Ми повинні об’єднатися.

Далі вудбулося урочисте розгортання українського прапора.

Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-3 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-4 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-5 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-6 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-7 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-8 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-9 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-10 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-11 Біля Полтавської ОДА пройшов флешмоб з нагоди святкування Дня Соборності України, фото-12

“- Ця акція дуже важлива, тому що зараз відбуваються події, які сприяють роз'єднанню України на Сході, - зауважає активістка громадської організації “Солідарна молодь” Марія Горбатенко. - Окупований Крим. Тому, я вважаю, що ця акція після подій 2014 року є надзвичайно актуальною. Україна повинна бути єдиною і неподільною.”

“- Я дізнався про акцію з Фейсбуку та вирішив підтримати,- каже активіст акції Ігор Богатирьов. – Це дуже добре, що у Полтаві проводяться такі заходи. День Соборності це день розуміння того, які перспективи розвитку чекають на Україну у майбутньому. Хочеться, щоб Україна вийшла на новий рівень в усіх сферах та була єдиною. Зараз ця акція дуже актуальна, тому що не зовсім зрозумілий курс, яким йде країна. Щоб цьому протистояти, потрібно пам'ятати, що ми єдині, що ми українці.”

На площі біля Полтавської ОДА о 18:30 відбудеться ще одна акція ініційована громадською організацією “Солідарна молодь”.  На акції створять  “ланцюг єднання” та виступлять активісти.

Раніше ми писали Сьогодні – День Соборності України. Історія свята, що об’єднує країну

флешмоб День Соборності України Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі