У суботу синоптики обіцяють Україні хмари та вітер

У суботу синоптики обіцяють Україні хмари та вітер, Оксана Солопко

- Казково виглядає синоптична ситуація найближчими днями, - повідомляє київський синоптик Наталка Діденко у своєму метеоблозі. - І не тому, що дуже красиво, хоча комусь, може, трапилася фантастична паморозь на деревах, а тому, що зачарована якимось казковим потужним героєм. У нашому випадку казкові герої та казковий розклад такий - знову потужний антициклон над континентальною Європою і масштабна циклонічність над північною частиною. А ми, Україна, - між ними."

"Як європейська територія, ми більше залежатимемо від антициклону, тому й у більшості областей опадів не буде. Проте північна, а особливо північно-східна, зона впливу у вигляді атмосферних фронтів увесь час хотітимуть відкусити шматок сонячної погоди. Тому на Сумщині, Харківщині, Луганщині, Чернігівщині та Київщині у суботу очікується хмарна погода, подекуди з невеликими опадами.”

Наталка продовжує:

“25-го січня на Півночі та Сході ще втримається поривчастий, до сильного, західний вітер. А так, переважно, помірний. Температура повітря у нічні години від 2 тепла до 4 морозу, вдень 25-го січня +2+6 градусів.

У Києві в суботу буде хмарно та ще вітряно.

Температура повітря у столиці вночі близько нуля, 25-го січня +2 градуси.”

Раніше ми писали Полтавцям розповіли, якими програмами енергоефективності вони можуть скористатися

погода Полтава прогноз синоптик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі