12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини

12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, Оксана Солопко

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету. Його провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко. Про це повідомляється на офіційному сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, фото-1 12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, фото-2 12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, фото-3 12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, фото-4 12 мільйонів 490 тисяч гривень виділять на одноразову матеріальну допомогу жителям Полтавщини, фото-5

«На надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, цього року з обласного бюджету виділено 12 мільйонів 490 тисяч грн. На розгляд комісії надійшла 191 заява громадян про надання матеріальної допомоги. 6 заяв стосуються скрутного матеріального становища, всі інші заявники просять про допомогу на лікування», – повідомила Катерина Рижеченко.

Розмір допомоги визначається відповідно до ступеня важкості життєвої ситуації кожної особи. У межах комісії допомогу призначили учасникам АТО, двом сім’ям, які постраждали внаслідок пожежі, онкохворим та тяжко хворим особам і хворим дітям.

Раніше ми писали Полтавцям виплатять понад два мільйони гривень матеріальної допомоги

Полтава матеріальна допомога Полтавська ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі