Полтавцям виплатять понад два мільйони гривень матеріальної допомоги

Полтавцям виплатять понад два мільйони гривень матеріальної допомоги, Алла Широкова

В рамках реалізації програми «Турбота» полтавцям виділять два мільйона триста двадцять п’ять тисяч п’ятсот двадцять гривень одноразової допомоги.

Зокрема, кошти розподілять так:

214320 тис гривень громадянам за особистими зверненнями

5 000 тис гривень - п’яти учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. ( По одній тисячі гривень кожному)

12000 тис гривень для виплати матеріальної допомоги чотирьом родинам, в яких померли: учасник бойових дій на території інших держав, особи з інвалідністю внаслідок війни на території інших держав, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, по 3 тисячі гривень кожній.

6000 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги трьом особам, яким у січні 2020 року виповнюється 100 та більше років до Дня народження, по 2000 тисячі гривень кожній

432000 тисячі гривень матеріальної допомоги дванадцяти особам, хворим на муковісцидоз по 3000,00 (три тисячі) гривень кожному щомісяця

10000 тисяч гривень на для виготовлення проїзних квитків на 2020-2021 роки для здійснення пільгового перевезення окремих категорій громадян відповідно до Програми.

Читайте також: 

допомога турбота виплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі