Російському актору Марату Башарову заборонили в’їзд в Україну

Російському актору Марату Башарову заборонили в’їзд в Україну, Оксана Солопко

В аеропорту Запоріжжя прикордонний контроль на в’їзд в Україну не пройшла група акторів з Російської Федерації. Вони прибули рейсом з Варшави. Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

Під час оформлення стосовно одного з іноземців спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону. Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі. Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні.

Як стало відомо, заборону на в’їзд в Україну отримав російський артист Сергій Колєсніков, мету свого перебування в Україні не змогли пояснити його колеги Лариса Удовиченко, Андрій Бутін та особа, що їх супроводжувала.

Що ж до Марата Башарова, то його на борту літака не було. Актор підтвердив, що йому заборонили в’їзд в Україну, пише видання «Букви».

В актора був запланований гастрольний тур містами України з виставою «Ідея Фікс», в якій він грає одну з головних ролей. 26 січня показ вистави мав відбутися й у Полтаві, в палаці дозвілля «Листопад». Полтавці ініціювали з цього приводу звернення до управління СБУ в Полтавській області.

Марат Башаров неодноразово виступав в окупованому Криму, зокрема на заходах, де був присутній «голова» анексованого півострова Сергій Аксьонов.

Нагадуємо, раніше ми писали, що у Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова. Національний Корпус, спільно з представниками Конгресу Українських Націоналістів, звернулися до територіального підрозділу Державної міграційної служби у Полтаві, з метою, не допустити в’їзду в Україну російських артистів, які планують гастролі у декількох обласних центрах.

Башаров заборона на в’їзд прикордонники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі