У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова

У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, Оксана Солопко

Національний Корпус, спільно з представниками Конгресу Українських Націоналістів, звернулися до територіального підрозділу Державної міграційної служби у Полтаві, з метою, не допустити в’їзду в Україну російських артистів, які планують гастролі у декількох обласних центрах.

Активісти передали працівникам ДМС офіційне звернення, у якому вимагають заборонити в’їзд громадянам РФ Марату Башарову та Сергію Колесникову.

У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-1 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-2 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-3 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-4 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-5 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-6 У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова, фото-7

Мотивація патріотів очевидна – вищевказані артисти відкрито підтримували незаконну анексію Криму та неодноразово брали участь у різноманітних заходах, на території окупованого півострову. Що, згідно чинного законодавства України, є причиною для заборони в’їзду.

Особи, котрі потакають російській міжнародній агресії, не мають права заробляти гроші на українцях. У разі неприйняття відповідних мір органами ДМС, з акціями протесту вийдуть патріоти в усіх містах, де заплановано виступи Башарова та Колесникова.

Публікацію створено за матеріалом прес-служби Полтавського обласного осередку ПП "Національний Корпус".

Раніше ми писали Поліція Полтавщини розшукує обвинуваченого Романа Сірика

націоналісти Полтава Національний Корпус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі