Полтава – туристичний центр №1 в Україні (турнірна таблиця)

Полтава – туристичний центр №1 в Україні

Відомий тревел-блогер Руслан Заплатін, який уже три роки з дружиною подорожує містами України підбив підсумки 2019 року. За 12-ма туристичними показниками Полтаву назвали кращим туристичним центром України. Попри низку зауважень до інфраструктури міста Полтава обігнала Хуст, Львів і ще 16 міст третього сезону проекту. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота говорить – про проблеми міста знають і вже почали їх вирішувати, аби надалі лідирувати в таких рейтингах.

Полтава – туристичний центр №1 в Україні (турнірна таблиця), фото-1 Полтава – туристичний центр №1 в Україні (турнірна таблиця), фото-2

Рейтинг з оцінюванням по 12 туристичних критеріях опублікував відомий тревел-блогер Руслан Заплатін, який разом із дружиною в рамках блогу «Русский в Украине» об’їхав 40 найпривабливіших туристичних міст України, а потім, захопившись красою наших міст, вже не зміг повернутись до Росії і оселився в Україні на ПМЖ.

Зокрема блогери відзначили полтавську каштанову алею, чистоту води у фонтанах, зручність міста та його комфортність, архітектурну, історичну та культурну привабливість і наші полтавські страви.

Відтак, з результатом 4,41 Полтава опинилася на першому місці. Шосте та сьоме місця відповідно зайняли Миргород та Кременчук, роблячи Полтавщину найпредставленішою в рейтингу областю.

— Вкотре Полтаву виокремлюють з-поміж інших міст незалежні експерти з туризму. І добре, коли критикують. Ми звісно бачимо всі проблеми, щодня працюємо над розв’язанням цих проблем, і є амбітний план, що вже при наступній такій ревізії ми зможемо отримати від турекспертів тверду п’ятірку, — говорить Олександр Шамота. — Для мене цей проєкт став несподіванкою і, водночас, способом подивитися на місто іншими очима. Оцінка людини, що відвідала більше 40 українських міст, є достатньо авторитетною і цікавою.

Нагадаємо, нещодавно також вийшов новий випуск телепрограми «Вдома краще» від творців «Орел і решка», де ведучий також оцінює українські міста. Євген Синельников також відзначив красу та самобутність Полтави, але зазначив, що полтавцям ще потрібно самим навчитись любити своє місто.

Раніше ми писали У Полтаві націоналісти протестують проти виступу російського актора Башарова

Полтава кращий туристичний центр програма Вдома краще
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі