ТОВ «Алмаз-Полтава» пообіцяло сплатити місту більш ніж мільйонний борг

ТОВ «Алмаз-Полтава» пообіцяло сплатити місту більш ніж мільйонний борг, Оксана Солопко

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алмаз-Полтава» планує сплатити місту заборгованість за користування земельною ділянкою у розмірі 1 млн 385 тис. 547 гривень. Відповідний Акт завданих збитків затвердили та підписали сьогодні на засіданні комісії у Полтавській міській раді. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської міської ради.

ТОВ «Алмаз-Полтава» пообіцяло сплатити місту більш ніж мільйонний борг, фото-1

- Сьогодні відбулося засідання комісії з вирішення питання стягнення заборгованості за користування земельною ділянкою ТОВ «Алмаз-Полтава». Це перше засідання у рамках роботи, яку ми починаємо проводити з боржниками. Маю надію, що наріжний камінь покладений у цей процес буде міцним. Сподіваюся, що протягом короткого часу бюджет нашого міста поповниться завдяки спільній роботі, - зауважив перший заступник міського голови Ігор Федій.

Як розповів начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов, на сьогодні стоїть питання про збитки, заподіяні територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства, а саме використання ТОВ «Алмаз-Полтава» земельної ділянки без відповідних документів. Площа земельної ділянки, на якій розташовано зазначений об'єкт нерухомості, складає 15 тис.851 кв.м.

- За дорученням виконкому, нами проведено розрахунок збитків, заподіяних територіальній громаді. У результаті роботи, визначено суму у розмірі 1 млн 385 тис. 547 грн. Ці збитки були розраховані згідно з нормативно-грошовою оцінкою і функціонального використання земельної ділянки відповідно до законодавства. Взагалі, сума збитку більша, але враховуючи те, що на сьогодні існують правові вимоги, у тому числі підтвердження прокуратури, є відповідна стаття цивільного кодексу щодо термінів позовної давності, і ми можемо пропонувати стягнути кошти за останні 3 роки. Тому, з цього розрахунку ми й обрахували плату, яку має сплатити землекористувач, - сказав Юрій Трегубов.

Як зазначили представники ТОВ «Алмаз-Полтава», заперечень щодо суми стягнення боргу не мають і готові сплатити відповідні кошти.

У свою чергу, Ігор Федій наголосив, що попередньо це питання розглядали на депутатській комісії та обговорювали його з боржниками. Тож, сьогоднішнє засідання комісії є фактично фінальним етапом перемовин.

- Процедурно ми прийняли акт. На наступному засіданні виконкому його затвердять, ТОВ сплатить кошти на рахунок міської ради. І тільки тоді ми перейдемо до укладання договору щодо продовження оренди. На жаль, боржників у нас багато, загальна сума заборгованості за оренду земельних ділянок складає більше 40 млн. грн. Але розпочата робота триватиме і надалі, - підсумував Ігор Федій.

Раніше ми писали У Полтаві перевіряють заявлений на конкурс громадський транспорт

Полтава міська рада борг акт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі