• Головна
  • У Полтаві перевіряють заявлений на конкурс громадський транспорт
16:10, 9 січня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві перевіряють заявлений на конкурс громадський транспорт

У Полтаві перевіряють заявлений на конкурс громадський транспорт

Наприкінці минулого року виконавчий комітет Полтавської міської ради оголосив традиційний конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, який відбудеться 29 січня 2020 року. Перевезення мають здійснюватися самостійно, оборотними рейсами згідно з графіками руху, з дотриманням усіх технічних норм та виконанням вимог чинного законодавства України. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Тож, згідно з п.10 та п.37 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та з метою перевірки правдивої інформації, викладеної у заявах та документах, поданих перевізниками на конкурс, КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Полтавської міської ради спільно з представниками Укртрансбезпеки, Патрульної поліції та за участю представників громадськості, з 8 до 22 січня 2020 року здійснюють перевірку цих транспортних засобів.

Зокрема, перевіряють КП «Полтаваелектроавтотранс», ТОВ «Віраж-В», ПП «Норд-Ост», ТОВ «Євробус Полтава», ТОВ «Люкс-Полтава 2009», ТОВ «ТК Експрес Лайн» та ФОП Данік В.В. Саме ці перевізники подали документи на участь у конкурсі.

Сьогодні, 9 січня, оглядали й нові автобуси, які ще не були запущені в роботу. Члени конкурсного комітету у першу чергу звертали увагу на наявність документів у водія, технічне оснащення транспортного засобу, його зовнішній вигляд.

Так, у ході перевірки було з’ясовано, що автобуси мають пандуси, кнопки екстреної зупинки, електронне табло, додаткові місця для сидіння.

Начальник КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Юрій Сябро зазначив, що ненадання транспортного засобу на перевірку буде розцінено конкурсним комітетом як невиконання умов конкурсу.

Раніше ми писали «Я не брав хабарів і дорогих подарунків – це повна маячня і брехня» - ексгубернатор Валерій Головко відповів на обвинувачення бізнесмена Альберта Уварова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #перевізники #Полтава #міська рада
Оголошення
live comments feed...