«Я не брав хабарів і дорогих подарунків – це повна маячня і брехня» - ексгубернатор Валерій Головко відповів на обвинувачення бізнесмена Альберта Уварова

«Я не брав хабарів і дорогих подарунків – це повна маячня і брехня» - ексгубернатор Валерій Головко відповів на обвинувачення бізнес..., Алла Широкова

24-го грудня на Ютуб-каналі «Свободный» з’явилося відео великого інтерв’ю азербайджанського бізнесмена Альберта Уварова.

У розмові із журналістом він розповів, які подарунки отримувало керівництво Полтавської ОДА для того, аби надати бізнесмену підряди для роботи у області. У розмові фігурують прізвища колишнього голови Полтавської ОДА Валерія Головка, колишнього першого заступника голови Андрія Пісоцького, колишнього начальника департаменту будівництва Тимофія Голбана та деяких інших колишніх та нинішніх чиновників.

Альберт Уваров розповідав про те, що подарував Валерію Головку ексклюзивний Mercedes-Benz G63 AMG, а Андрію Пісоцькому позичив 100 тисяч євро, з яких той повернув менше половини. Також на прохання чиновників для них придбали 12 телефонів iPhone. Мало того, спеціально для Валерія Головка бізнесмен привіз із Риги кілька ящиків шпротів. Про усі забаганки чиновників та "подарунки" від бізнесмена - у повній версії відео.

Сьогодні ж на каналі «Свободный» вийшла наступна серія епопеї. Цього разу своє слово сказав екс голова ОДА Валерій Головко. Він відкидає звинувачення Альберта Уварова.

« Все, що розповів пан Уваров ( насправді його прізвище Ямпольський) – винятково його міфи. До речі, перше наше знайомство з ним було приватним.  Що викликало у мене неабияке здивування – якщо ця людина хоче бути інвестором, до чого приватність? Кілька разів я відмовлявся. Але на цому наполягали з Адміністрації президента. Потім наше знайомство відбулося в рамках зустрічі з послом Азербайджана. Це був 2017 рік. Ми обговорили, де можна співпрацювати з даним бізнесменом у області. Дав завдання своїм заступникам Андрієві Пі соцькому та Інні Іщенко надалі співпрацювати з Уваровим. Пізніше нам запропонували подивитися, як будує цей інвестор дороги у Європі ( В місті Малага, Іспанія). Ми вирішили поїхати туди  приватно. Самостійно взяли квитки, летіли з пересадкою. А вже на місці Уваров нам запропонував селитися не в готелі, який ми самі хотіли зняти, а в його будинкові. Тому стверджувати, що ми там відпочивали за його рахунок – це маячня. Навіть за вечерю у ресторані я платив сам»- каже Головко.

Тоді вже, за словами Головка, у нього виникло багато питань щодо Уварова:

« - Він показував нам те, що йому не належить. Тому я висловив сумніви, що він здатен на нормальну співпрацю» .

Якби там не було, але єдиним претендентом на обслуговування дорог у Полтавській області  виявився тільки Уваров. Інших претендентів для участі у першому тендері не було. Так само як і під час другого тендера. І тільки після третього заключили контракт з Уваровим.  Інші компанії відмовилися – мовляв, не вигідно.

Інформацію про дорогі подарунки, що йому вручали Головко повністю заперечує :

« - Це повна маячня і брехня, НАБУ даремно тратить час, розслідуючи  цю справу. Ні безготівкові ні готівкові кошти ніхто мені не давав! Це все казки! Це брехня на двісті відсотків. Я надто багато зробив у Полтавській області, аби так вдарити по власній репутації! »

Заперечив Головко і дарування йому автомобіля « Брабус» :

« - Не можливо подарувати те, що не можливо подарувати. Вона стояла у мене у дворі під час обшуку, але немає жодних документів, які би підтвердили, що він належить саме мені. Документи знайшли у хазяїна машини. Можете зробити запит у Митницю. Мене намагалися підставити, це все політичні ігри» - стверджує Головко.

« Інформація про подаровані мені шпроти з Риги це взагалі як жарт. Чому не ризький бальзам»? – дивується екс губернатор.

Своє звільнення Валерій Головко вважає політичним замовленням, рішення суду не справедливим. « - Людина, яка не вписалася у політичну ситуацію завжди опиняється у невигідному становищі» - підсумував Головко.

Ведучий подякував Валерієві Головкові за мужність і за те, що він прийшов у студію.

Головко скандал інтерв'ю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі