У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому"

У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", Оксана Солопко

4-го січня у Полтавському краєзнавчому музеї виступила із моновиставою поетеса Аліна Ковальова-Пайє.

Аліна харків’янка, яка уже 20 років мешкає у Парижі. За освітою вона архітектор. Має власні агентства нерухомості. У 2019 році започаткувала благодійні вечори “Мистецтво благодійності” у різних містах Україні – Дніпрі, Харкові, Полтаві, Парижі. Усі гроші йдуть на різні проекти в Україні – у фонди допомоги хворим дітям.

- Що буде далі з цим проектом не знаю, - зізнається поетеса. – Звісно, хотілося б, щоб до нього долучилися інші творчі люди – поети, музиканти, фотографи.

У моновиставі поетеса представила ліричні твори про життя, любов та надію. Усе, що робить людей людьми, дарує радість та світло. Виступи супроводжували музичне оформлення та відео-кліпи.

У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-1 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-2

- Я просто хочу нести світло і ділитися творчістю, - каже Аліна. – Робити це по-своєму та безкоштовно. Вірші пишу давно, з п’яти років. "Дорога додому" - це моя друга збірка віршів. Перша називалася “Тільки тобі” і була видана в Україні. У Європі та Парижі, на жаль, на вірші немає особливого попиту. Впевнена, що потрібно займатися сленгом під музику, знімати фільми, щоб показати мій погляд на вірші та зацікавити людей, які живуть у надто швидкому світі – слухають вірші у машині, перед сном, перед комп’ютером або телевізором.

Усі зібрані від моновистави кошти перерахують в фонд "Пушкарівський яр" для відновлення історичної пам'яті.

В рамках благодійного вечора відбулася експозиція картин сучасних художників: Марії Кіслової, Олени Одаріч, Едуарда Трирога та Фелікса Бродського.

У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-3 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-4 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-5 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-6 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-7 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-8 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-9 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-10 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-11 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-12 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-13 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-14 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-15 У Полтаві пройшла благодійна моновистава поетеси із Парижу "Дорога додому", фото-16

Раніше ми писали про Історію Короленківської ялинки (ФОТО)

Полтава моновистава поетеса Париж благодійний вечір вірші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі