Що радять астрологи на 2020 рік для кожного знаку Зодіаку

Перший знак східного гороскопу, Щура, не дарма вважають вісником змін. Саме з нього починається відлік чергового етапу — нового 12-річного циклу.

Попри всі упередження та перестороги, які традиційно пов’язують із високосним роком, багатьом 2020-й подарує найжаданніше. 

Чого очікувати від року Білого Металевого Щура та як останньому догодити — підкажуть зорі. Астрологи розповіли про те, яким буде 2020 рік для різних Знаків Зодіаку. Їх рекомендації допоможуть підготуватися до майбутніх подій, уникнути проблем і досягти успіху.

Це буде дуже нестабільний час. За дванадцять місяців обстановка буде часто змінюватися, і до цього необхідно готуватися заздалегідь. Завбачливим людям астрологи радять звертатися за допомогою до місячного календаря, де вони знайдуть поради на місяць, на рік, на тиждень і на кожен день.

У 2020 році розпочинається новий астрологічний цикл, який складається з 12 знаків зодіаку. За словами астрологів, рік білого металевого Щура обіцяє хороший початок в багатьох починаннях. Втім варто звертати увагу на свій характер і усіляко його приборкувати, адже щур – тварина непроста, тож прийдеться йти на компроміси. У рік білого металевого Щура очікуйте на нове кохання та новий етап в житті.

Астрологи розповідають, що Щур принесе великий прибуток та багатство майже усім знакам зодіаку. Попри те, що 2020 рік є високосним, багатьом буде щастити у всіх сферах життєдіяльності. Найбільше пощастить у новому році трьом знакам зодіаку: Овнам, Водоліям та Рибам. Для інших знаків зодіаку рік білого металевого щура буде не менш доленосним. Сюрпризи чатуватимуть на вас на кожному кроці.

Щур – цілеспрямована, впевнена в собі натура. Тим людям, які народилися в рік Щура поталанить найбільше. Важливо не залишати на половині шляху те, чого ви не доробили.

1. Овен.

У Овнів 2020 рік почнеться з яскравих емоцій. Мова йде не тільки про новорічні свята, а й про січень і лютий в цілому. Весна стане найбільш спокійним і сприятливим часом, коли можна буде і продуктивно попрацювати, і як слід відпочити. Осінь і літо принесуть Овнам багато нових знайомств, так що в цей час можна сфокусувати увагу на сфері любові.

Щомиті 2020 року Овнам слід використовувати для того, щоб стати краще. Найбільш корисні поради по роботі над собою допоможуть в цьому. Зіткнувшись з непередбаченими труднощами, представники цього Знака можуть звернутися за допомогою до інтуїції.

2. Телець.

Залучити бажане в своє життя в 2020 році Тельцям допоможе закон тяжіння. Якщо мріяти, то по-крупному: про велике кохання, про багатство, про відвідування нових країн. Не потрібно обмежувати себе, тому що людські ресурси невичерпні. Сила позитивного мислення зможе пронести Тельців крізь вогонь і воду прямо до тріумфу.

Зрозуміло, на шляху будуть і перешкоди: наприклад, перепади настрою в кінці і на початку року. Будуть перехідний період буде супроводжуватися сумнівами і думками типу: «А що було б, якщо». Потрібно зосередитися на тому, що є в житті в даний момент, а не витрачати ресурси на аналіз того, що не сталося.

3. Близнюки.

Кінець літа і початок осені для Близнюків стануть не найсприятливішим часом, тому що зірки і планети посприяють загостренню найгірших рис характеру цих людей. Сподобатися комусь буде значно складніше, але навіть в цьому випадку Близнюки все одно зможуть залишатися в центрі уваги, адже у них є чарівність і почуття гумору. Потрібно більше посміхатися і допомагати колегам, друзям і близьким.

Найкращий час для Близнюків – початок і кінець року. Саме в цей час планети і зірки стануть найбільш творчими. Ці періоди ідеально підходять для подорожей, зміни роботи і обстановки. Можна буде оновити гардероб, змінити зачіску. Будь-які нововведення подарують натхнення для креативної діяльності та роботи в цілому.

4. Рак.

У Раків рік почнеться не кращим чином. Постійно будуть зриватися важливі справи, відбуватися щось неприємне. Перший млинець завжди комом, тому потрібно просто потерпіти. Через пару тижнів після початку року настане період спокою. Можна буде присвятити його побудові планів, роботі над собою, самоаналізу. Перед початком весни бажано зайнятися своїм здоров’ям.

Ближче до літа відбудеться чергова енергетична перебудова, яка позитивно позначиться на творчому потенціалі Раків, на їх інтелектуальній продуктивності. Ці люди зможуть оптимізувати свою роботу та налаштуватися на краще. Фінансові потоки залишаться потужними до самого кінця 2020 року, тому другу половину року можна присвятити важливим покупкам.

5. Лев.

Успіх Левів буде багато в чому залежати саме від їх дій, а не від удачі. Астрологи радять дотримуватися прийнятих раніше планів і не змінювати їх в останній момент.

Планування буде важливим не тільки у фінансовій, а й в любовної сфері. Не варто переносити побачення і порушувати дані раніше обіцянки. Рік буде ідеальним для спільних подорожей і справ. Сімейним Левам потрібно проводити якомога більше часу з дітьми і другою половинкою. Краще частіше відвідувати батьків.

6. Діва.

У Дів починається дуже вдалий період. Навіть якщо здасться, що все йде шкереберть, це заздалегідь було продумано Всесвітом. Астрологи рекомендують частіше слухати серце в складних ситуаціях і не боятися діяти швидко.

Протягом усіх дванадцяти місяців Дівам варто бути дуже обережними з незнайомими або малознайомими людьми. Ознаки позитивної і негативної енергетики допоможуть їм заздалегідь дізнатися, як налаштована людина і якою аурою володіє. Варто всіляко уникати спілкування з негативними особистостями, так як вони будуть тягнути Дів за собою на дно.

7. Терези.

Терезам в 2020 році краще налаштовувати себе на удачу щодня. Ранкові ритуали на везіння і успіх допоможуть завжди залишатися в тонусі і бути на крок попереду своїх ворогів і недоброзичливців.

Зірки не хочуть, щоб Терези йшли на такі заходи, як помста і відкриті конфлікти. Будь-які негаразди потрібно вирішувати максимально мирно. В такому випадку навколишні переймуться до представників цього Знака непідробною повагою. Доброта і спокій завжди краще агресії. Саме це, на думку астрологів, і стане ключовим правилом для Терезів у 2020 році. Добро завжди перемагає, так що краще з самого початку бути на світлому боці.

8. Скорпіон.

Бути щасливими хочеться всім, але Скорпіонам не потрібно перетворювати 2020 рік у сліпу щоденну погоню за щастям. Це дуже динамічний рік, в який успіх буде то приходити, то йти. Доведеться запастися терпінням.

Друга половина року ідеально підходить для зміни роботи, для пошуку нових захоплень, для любовних пригод. До кінця весни краще бути гранично спокійними і розважливими. Ризикувати астрологи не рекомендують. Найважливішою сферою життя на початку року стане робота, але потім можна буде поступово переключитися на любов.

9. Стрілець.

Стрільцям не властиво перетягувати на себе чужі проблеми, але в 2020 році це може відбуватися регулярно. Цього можна уникнути, якщо частіше думати про себе і про свою сім’ю. Це не егоїзм, а вимушений захід, тому що альтруїзм в цьому році не принесе Стрільцям нічого хорошого. Якщо робити занадто багато добра, то навколишні постараються сісти на шию.

Найголовніше – виконувати всі свої обов’язки і не забувати про постійний розвиток. Весна і літо ідеальні для отримання нових знань і навичок. Взимку і восени ці навички потрібно застосовувати в повній мірі.

10. Козеріг.

Для Козерогів джерелом удачі буде правильний настрій. Ранкові медитації допоможуть налаштуватися на вдалий день. Перед кожною новою справою теж потрібно підбадьорювати себе, щоб боротися зі страхом і невпевненістю. Потрібно пам’ятати, що будь-який результат дуже важливий для майбутнього. Якщо щось не виходить, значить, Всесвіт хоче зробити Козерогів мудрішими.

Найменше перешкод на шляху Козерогів буде влітку і в кінці року. У ці періоди потрібно направляти всі свої внутрішні ресурси на досягнення поставлених раніше цілей, причому мова йде не тільки про роботу, а й про любов. Представники цього Знака люблять закриватися від усього світу, але таким чином побудувати відносини не вийде. Потрібно стати більш товариськими.

11. Водолій.

У Водоліїв головними сферами в цьому році стануть фінанси, робота, бізнес і справи. Варто звертати увагу на знаки Всесвіту, що попереджають про швидкі прибутки. Також можна прислухатися до інтуїції, яку посилять зірки і планети вже на початку року. Це буде дуже емоційний рік, який напевно залишить свій слід в пам’яті Водоліїв.

У січні варто зайнятися своєю зовнішністю, здоров’ям. Потрібно частіше бувати на свіжому повітрі, міняти обстановку. Це підвищить шанси на успіх у всіх сферах і приверне удачу. Робота – це добре, але в 2020 році потрібно своєчасно відпочивати, щоб не перегоріти.

12. Риби.

Риб часто відносять до самим самозакоханих Знаків Зодіаку. У 2020 році це може стати джерелом проблем для цих людей. Саме тому астрологи рекомендують бути уважніше до рідних і друзів, уникати егоїзму. Особливо актуально це буде влітку і восени. Весну можна повністю присвятити собі і своїм потребам.

Риби будуть яскравими і привабливими для представників протилежної статі, тому багатьом вдасться почати нові стосунки. Щоб вони почалися успішно, краще не провокувати кохану людину на ревнощі. У відносинах з друзями і близькими знадобиться більше чуйності.

Публікацію створено за відкритими джерелами.

Раніше ми писали як святкують Новий рік у різних країнах світу

прогноз астрологи свята Новий рік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Міністерство охорони здоров’я дозволило місцевій владі відкрити продуктові ринки під час карантину. Проте наказало суворо дотримуватись обмежень. Про це йдеться у постанові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 30 березня, текст якої опублікували на сайті МОЗ. Умови для роботи ринків наступні: -          Це має бути ринок харчових продуктів; -          На ринку можуть знаходитися не більше однієї людини на 20 квадратних метрах торгівельної...
Партнерський матеріал
Як показує зарубіжна практика, у боротьбі з коронавірусною інфекцією може прийти момент, коли лікарні перестають справлятися з напливом хворих. Відтак з’являється необхідність розгортати мобільні госпіталі. Таку практику використовують нині в штатах і в більшості європейських країн. Щоби бути готовими до подібних викликів, у Полтаві здійснили об’їзд спортивних закладів міста, чиї спортзали за площею можуть бути використані з цією метою. Серед іншого також...
Пригоди
Аварія сталася 31 березня близько 12:30 на автотрасі Дніпро – Кобеляки – Решетилівка біля села Сухинівка Кобеляцького району. У поліції Полтавської області повідомляють про зіткнення легковиків «Деу», яким керував 25-річний житель міста Дніпро та ВАЗ, за кермом якого перебував 31-річний житель Кобеляцького району. Після ДТП обох водіїв та двох пасажирів легковиків госпіталізували до Кобеляцької ЦРЛ. Після обстеження трьох людей відпустили додому, зараз на...
Пригоди
Виклик про пожежу надійшов 31-го березня близько 11:00. Загорівся цілодобовий продуктовий павільйон, розташований неподалік автобусної зупинки «Геофізика», що у селищі Розсошенці. За викликом на місце події прибули 2 відділення 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Одразу розпочати гасіння рятувальники не могли, тому що павільйон був підключеним до електромережі. Лише після відключення розпочали ліквідацію пожежі. Вогонь вдалося подолати о 13:02. Рят...
Суспільство
Пенсії в Україні у 2020 році обіцяли проіндексувати вже кілька разів, але строки перегляду виплат знову перенесли. 30 березня Верховна Рада України прийняла законопроєкт про соціальні гарантії у зв'язку з поширенням коронавірусу.  Як йдеться в тексті законопроєкту, індексація пенсій, яка була анонсована раніше, відбудеться лише після завершення карантину. "Вжити заходів щодо недопущення зменшення розміру виплат пенсій, а також проведення індексації пенсій,...
Пригоди
30-го березня близько 17:00 поліцейським повідомили про конфлікт, що стався між двома мешканцями міста Гадяч. Під час суперечки 69-річний чоловік погрожував 37-річному зброєю і навіть вистрілив. За викликом на місце події прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що конфлікт стався через те, що старший чоловік із лютого місяця не виконав обіцянку відремонтувати авто іншого учасника конфлікту. Отримавши описи озброєного чоловіка та його автом...
Суспільство
За відсутність медичної маски на вулиці чи приготування шашликів у парку поліцейські наразі не штрафують. Із громадянами можуть лише провести профілактичну бесіду. Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко – пише «Українська правда». Речник зауважив, що носити медичні маски – це рекомендація держави, тому за їх відсутність поліцейські можуть лише провести профілактичну бесіду. Так само не штрафують за шашлики, які почали готувати...
Суспільство
Пенсійний фонд повідомив, що виплату пенсій за березень поточного року забезпечено своєчасно у відповідності з чинним законодавством. Наголошується, що згідно зі статтею 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, або через установи банків у порядку, передбаченому Кабінетом мініс...
Суспільство
Після запровадження в Україні карантину кількість злочинів по країні загалом зменшилася приблизно на третину. Не виняток – Полтавська область – у якій поліцейські фіксують зменшення кількості злочинів. Про це повідомив речник поліції Полтавської області Юрій Сулаєв. При цьому правоохоронці через карантин працюють у посиленому режимі та несуть постійні чергування у населених пунктах області.  Нагадаємо, раніше ми повідомляли статистику злочинів на Полтавщин...