• Головна
  • Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив своїх заступників
15:00, 27 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив своїх заступників

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив своїх заступників

Під час засідання Ради розвитку громад і територій області голова ОДА Олег Синєгубов представив своїх нових заступників. Відтепер обов’язки першого заступника буде виконуватиме Дмитро Лунін, а заступником стане Катерина Рижеченко. Вони обоє пройшли спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, котрі передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад із підвищеним корупційним ризиком. Кандидатури погодили в Офісі Президента України та в Кабінеті Міністрів України.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив своїх заступників, фото-1

ОДА оприлюднила такі біографічні довідки:

Дмитро Сергійович Лунін народився 31 березня 1980 року в Харкові.

Закінчив у 2001 році Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та здобув освітній ступінь бакалавра за напрямком «Економіка і підприємництво». У 2003 році одержав спеціальність інженер-менеджер за напрямком «Економічна кібернетика» у зазначеному раніше закладі вищої освіти.

У 2003-2009 роках у Харкові працював інженером-менеджером ТОВ «Олімпік», менеджером із продажів, начальником відділу збуту ТОВ «Троянда-Харків», начальником відділу збуту та директором Комерційного департаменту ТОВ «Торговий будинок». Із 2009 по 2015 був директором Комерційного департаменту, а потім директором ТОВ «Хладик Трейд» у Харкові.

У 2017-2015 роках працював директором Комерційного департаменту ТОВ «Айс Рітейл» у Запоріжжі. У 2017-2018 роках був фізичною особою-підприємцем у Харкові, а у 2018-2019 роках – комерційним директором ТОВ «4Е Консалтинг».

Катерина Сергіївна Рижеченко народилася 12 липня 1989 року в Борисполі Київської області.

У 2010 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за напрямком «Економіка і підприємництво», отримала ступінь бакалавра з міжнародної економіки зі знанням англійської мови. У 2011-му закінчила той же виш за напрямком «Міжнародна економіка», здобула ступінь магістра з міжнародної економіки. У 2017 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Право».

У 2011 році працювала фахівцем відділу пролонгації договорів страхування Київської філії «АХА Страхування» в столиці України. У 2014-2015 роках – менеджером ТОВ «Грін Гелері», у 2015-2017 – менеджером ТОВ «Юкрейн Маркет Солюшн» (м. Київ). Із 2016 по 2018 працювала у столиці України директором за сумісництвом ТОВ «Меркурій-11» і ТОВ «Спецмедіаторг». У 2018-2019 була фізичною особою-підприємцем у Києві.

Читайте також: На засіданні виконкому вирішили виділити кошти на ремонт шести закладів освіти і охорони здоров'я

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призначення #влада #посади
Оголошення
live comments feed...