• Головна
  • У Полтаві відкрили благодійний проект «Ялинку Янголів»
15:30, 14 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрили благодійний проект «Ялинку Янголів»

У Полтаві відкрили благодійний проект «Ялинку Янголів»

6-го грудня о 15.00 в ТРЦ «Київ» відкрили «Ялинку Янголів» . Цей благодійний проект проводиться 16 років поспіль. Напередодні новорічних свят символічну ялинку прикрашають паперовими янголами. На кожному із них – маленьке прохання від дитини, яка щиро вірить, що її мрія здійсниться. Зняти янгола із бажанням із ялинки, а отже – і реалізувати чиюсь мрію – може кожен полтавець.

Організатор проекту Благодійна організація «Реабілітаційний центр «Вихід Є!», координатор - Шамота Наталія.

- Діти часто замовляють ляльки, машини на пульті управління, прикраси для волосся. Все те, що люблять і звичайні діти, - розповідає координатор проекту Ялинка Янголів» Шамота Наталія. - Але є у нашому проекті дітки з особливими потребами. То для них батьки замовляють не тільки іграшки, але і ліки. Це дуже сумно, адже їм не вистачає коштів саме на лікування. Часто діти пишуть побажання, що хочуть додому. Тому що вони досить часто знаходяться у інтернатних закладах і позбавлені батьківського піклування. А Новорічні свята це чудо і добре, що вони вірять. Можливо, все складеться і вони дійсно будуть вдома на Новий рік. Кожного року досить багато подарунків, тому що люди часто долучаються до нашої акції. Приблизно, триста дітей приймають участь у проекті. У цьому році ми хочемо привітати дітей з особливими потребами – це діти з ДЦП. Вони знаходяться вдома і не відвідують свята. Є такі, у яких є інтелект, але є і такі, у яких немає. Тому саме їх хотілося б привітати вдома, підтримати мам, які виховують таких дітей, тому що ми розуміємо, що їм це дуже складно, вони з цим болем живуть. Тому ми започаткували соціального Діда Мороза і перед Новим роком хочемо приїхати і привітати цих діток з Новим Роком, подарувати подарунки. Також плануємо зробити для діток цікаве свято саме тут, у ТРЦ “Київ”.

Зміст цього щорічного благодійного проекту полягає у тому, що студенти-волонтери збирають для дітей подарунки від усіх охочих та небайдужих людей.

Діти роблять маленьких янголів з паперу та пишуть на них три своїх бажання. Потім ці янголи збираються і розвішуються на новорічну ялинку, яка стоїть в ТРЦ «Київ» на 1 поверсі.

Перевага проекту полягає у тому, що кожна дитина має шанс отримати той подарунок, про який мріє, може, цілий рік. До того ж, ті люди, що мають бажання, але не мають можливості допомогти таким діткам, можуть через волонтерів проекту „Ялинка Янголів” порадувати їх. Ідея „Ялинки Янголів” була створена у Полтаві на початку грудня 2004 року американськими волонтерами з Корпусу Миру.

Діти, які приймають участь в проекті це:

- діти з особливими потребами;

- діти, які перебувають в інтернатних закладах, позбавлені батьківського піклування;

- дііти, батьки яких загинули в АТО.

До акції можна долучитися у п’ятницю, суботу та неділю з 10.00 до 18.00.

Також спільно з Автошколою Магістраль буде діяти проект «Соціальний Дід Мороз». Напередодні Нового Року привітають дітей з ДЦП, які перебувають дома та не зможуть відвідати новорічне свято. Ініціативна створена для підтримки родин, які виховують особливу дитину.

Раніше ми писали, що у Полтаві в рамках “Дівич-вечора” пройшов майстер-клас з виготовлення короленківської новорічної іграшки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинка янголів #Полтава #благодійний проект #діти
Оголошення
live comments feed...