• Головна
  • Що краще для носу: морська вода чи спрей із Бішофіту Полтавського?
09:30, 10 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Що краще для носу: морська вода чи спрей із Бішофіту Полтавського?

Що краще для носу: морська вода чи спрей із Бішофіту Полтавського?

Зимою ми майже всі змушені бризкати ніс. Хтось хоче вилікувати вже існуючу застуду. Хтось промиває носові пазухи задля профілактики, намагаючись протистояти вірусній атаці.

В продажу є багато засобів для цього. Що ж вибрати з наявних сольових розчинів?

Перше питання. Які проблеми треба вирішити?

Якщо профілактично промивати ніс, це повинен бути ізотонічний розчин. У такому засобі для догляду за носовою порожниною діючої речовини до 1 %. Решта – вода. Такі спреї зволожують слизову та сприяють зниженню алергенного навантаження на організм. Саме такі засоби лікарі радять застосовувати навіть для профілактики алергій! Бо алергени механічно вимиваються з носу. Крім того, доцільно зволожувати носову порожнину у високий епідеміологічний сезон.

В разі, коли хвороба вже існує і заважає повноцінно дихати, треба починати використання гіпертонічного розчину. В ньому діючої речовини вже 2 %. Такі сольові розчини завдяки осмотичному ефекту виводять зайву рідину з набряклих слизових оболонок, розріджують назальний секрет, покращують дренування пазух носу. Ці засоби ефективні при комплексному лікуванні патологій придаткових пазух.

Друге питання. Що ж обрати?

На українському ринку по догляду за носовою порожниною представлено дуже багато засобів: і лікарських, і косметичних. Найпопулярніші – з морської води. Крім українських, представлено дуже багато імпортованих. Невже їхня морська вода краща?

А чи знаєте ви про існування в Полтавській області підземного, найглибшого в світі родовища солей прадавнього океану? Це солі Бішофіту Полтавського. Вам відомо, що саме ці солі виявляють потужний протизапальний вплив на організм людини?

То ж, можливо, варто придивитися до місцевих виробників? В Полтавській області виробляють унікальні продукти – спреї для носу з Бішофітом Полтавським! Цього року розпочався продаж і наразі дуже багато схвальних відгуків від споживачів!

ТОВ "Жардін Косметік" (ТМ Bisheffect) випускає і ізотонічний, і гіпертонічний розчини. Для виробництва використовується наш, природний бішофіт. Спреї зовсім без запаху – тут відсутні ароматизатори, немає ефірних олій.

Продукцію Бішофіту Полтавського можна придбати на офіційному сайті

Раніше ми писали, що кожна онкохвора дитина в області отримала 40 тисяч гривень допомоги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #профілактика захворювань #здоров'я
Оголошення
live comments feed...