• Головна
  • У Полтаві провели форум із залучення інвестицій
12:30, 4 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві провели форум із залучення інвестицій

У Полтаві провели форум із залучення інвестицій

4-го грудня у Полтаві проводять семінар під назвою «Вдосконалення місцевих стратегій залучення інвестицій у Полтаві». У семінарі беруть участь представники міської влади, фахівці "Інституту розвитку міста", експерти «Організації економічного співробітництва та розвитку» Габріела Міранда та начальник відділу Департаменту впровадження пріоритетних питань регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та території України Олег Топілка.

Участують у семінарі представники міської влади Полтави, органів управління об’єднаних територіальних громад, Асоціації міст України.

-Ми сьогодні демонструємо ці інструменти на прикладі Полтави, щоб завтра їх могла використовувати Україна, - говорить Габрієла Міранда.

-Я впевнена, що цей форум буде результативним. За його результатами зробимо правильні висновки та наступним кроком – залучимо інвестиції. Наша задача як влади – підтримка бізнесу, розробка інвестиційних проектів, а відтак – наповнення бюджету, розвиток інфраструктури, - говорить заступник Полтавського міського голови з економічних питань Тетяна Юрченко.

Під час семінару учасники обговорюють роль місцевих органів влади на кожному етапі циклу державних інвестицій. Також зупиняються на сильних та слабких сторонах управління інвестиціями в Полтаві, а також напрацьовують інструменти, які допомагають відстежувати ефективність інвестиційної політики.

Зокрема Олег Топілка розповідає про кроки децентралізації, про залучення інвестицій до місцевих рад.

- Це підвищення відповідальності. У вас збільшується відповідальність, доходи і видатки. Це питання планування по залучення коштів як із державних фондів, так і з приватного сектору, - говорить Олег Топілка.

  Нагадаємо, раніше ми розповідали про перехід Полтави на відновлювану енергетику до 2050 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #семінар #інвестиції #залучення #кошти #фінанси
Оголошення
live comments feed...