• Головна
  • Для КП «Декоративні культури» придбають 3 навісні щітки, а полтавські вулиці посипатимуть очищеним гранвідсівом
13:30, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Для КП «Декоративні культури» придбають 3 навісні щітки, а полтавські вулиці посипатимуть очищеним гранвідсівом

Для КП «Декоративні культури» придбають 3 навісні щітки, а полтавські вулиці посипатимуть очищеним гранвідсівом

Рішення «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік» ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Відтак, 96 тисяч гривень, які лишилися з будівництва майданчика для вигулу собак у авіа містечку, потратять на придбання трьох щіток та трьох відвалів для тракторів, котрі прибиратимуть місто взимку.

« - Їх передадуть у власність КП «Декоративні культури». Щітками і відвалами користуватимуться трактори, які місто купило цьогоріч» - розповів заступник міського голови Олексій Чепурко.

Для КП «Декоративні культури» придбають 3 навісні щітки, а полтавські вулиці посипатимуть очищеним гранвідсівом, фото-1

Попередньо це питання розглянули та одноголосно підтримали і на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Також Олексій Чепурко розповів, що цьогоріч дороги Полтави посипатимуть оновленою сумішшю – використовуватимуть очищений гран відсів.

« - Область для цього закупила неочищений гран відсів. Ми ж на це піти не можемо, адже тоді можуть пошкодитися наші ливнівки. Відтак, придбали очищений гран відсів – 400 тонн, хоча піщано – соляну суміш теж будемо застосовувати, ми ніде від цього не дінемося» - каже Олексій Чепурко. Крім того, за його словами, вперше цьогоріч вулицю Соборності поливатимуть бішофітом. Подібний досвід вже є у Кременчуці.

Для КП «Декоративні культури» придбають 3 навісні щітки, а полтавські вулиці посипатимуть очищеним гранвідсівом, фото-2
#жкг #Чепурко #дороги
Оголошення
live comments feed...