Взимку дороги у Полтаві посипатимуть оновленою сумішшю

Взимку дороги у Полтаві посипатимуть оновленою сумішшю, Алла Широкова

Нещодавно під час апаратної наради в ОДА говорили про підготовку доріг до зимового періоду. Зокрема, прозвучала інформація про те, що для приготування протиожеледних матеріалів використовуватимуть гранвідсів. Доцільність використання цього матеріалу доведено лабораторно. Про це розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан. « Нині вже визначили 12 підрядників, які мають забезпечити щонайменше 229 одиниць для прибирання снігу і використання протиожеледних засобів» - сказав Олександр Басан.

Про готовність доріг у Полтаві ми запитали заступника міського голови Олексія Чепурка. Він розповів, що у Полтаві для посипки доріг теж планують використовувати гранвідсів:

Взимку дороги у Полтаві посипатимуть оновленою сумішшю, фото-1

« - До Полтави підрядні організації, з якими ми співпрацюємо, вже везуть чотири вагони очищеного гран відсіву, який ми будемо використовувати замість піску. Поексперементуємо, побачимо, як це буде»

Що ж до кількості техніки, то нині тривають підготовчі роботи:

« - Скільки техніки працюватиме у Полтаві я точно знатиму вже у понеділок. Але скажу точно, що це всі машини, які працювали торік плюс ті, що ми купили. Але це точно більше ста одиниць» - підсумував Олексій Чепурко.

Взимку дороги у Полтаві посипатимуть оновленою сумішшю, фото-2

Раніше У Полтаві стартує новий опалювальний сезон 

Полтавцям показали нову комунальну техніку 

У Полтаві працює екобус: перші результати

дороги роботи,комунальнки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі