У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО)

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом, Володимир Паршевлюк

Протягом жовтня  у Полтаві презентували мобільний додаток PoltavaOpen. Координаторка проекту Олена Романенко продемонструвала його можливості представникам музеїв Полтавської області  та слухачам Школи зеленого туризму Полтавщини.

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-1
У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-2

До віртуальних мандрівок долучилася і студентська  молодь- це і студенти Полтавського осередку Укаїнської Академії Лідерства, студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджементу ПолтНТУ,студенти факультетів історії та географії, психолого-педагогічного факультетів ПНПУ ім. В.Г. Короленка та студенти Полтавської державної аграрної  академії.

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-3 У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-4 У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-5
У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-6

PoltavaOpen – це грантовий проект, реалізований за підтримки Українського культурного фонду. Чималу підтримку в реалізації проекту надав і Департамент культури Полтавської ОДА.

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-7 У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-8 У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-9

Якщо коротко, то PoltavaOpen дозволяє здійснити віртуальну подорож Полтавою і ще кількома містами та містечками Полтавської області – Миргородом, Лубнами, Решетилівкою, Опішнею, Великими Сорочинцями та Диканькою. Додаток містить більше 70 віртуальних маршрутів Полтавщиною. Кожен із маршрутів складається із десятків панорамних знімків, зроблених із землі та повітря.

Віртуальні маршрути поділені за категоріями: туристичні маршрути, історичні пам’ятки та музеї, аеропанорами міста, театри та галереї, діловий туризм, проживання, їжа та напої.

Кожен тур супроводжує текстова та аудіо інформація. Також просто у додатку можна прокласти маршрут від вашого місцеперебування до ключових точок віртуальної подорожі.

PoltavaOpen- це перший унікальний додаток про Полтавщину з віртуальними мандрівками. Такий собі тревел-помічник для гостей нашого міста. За допомогою якого легко спланувати подорож та дозвілля мандрівників.

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-10

У Полтаві вже зараз можна віртуально подивитися на Білу Альтанку, Корпусний парк, поле Полтавської битви, музей Котляревського та на інші цікаві для туристів об’єкти. Також можна здійснити віртуальну подорож Полтавською областю та за кілька секунд побачити Мгарський монастир, завітати на курорт у Миргороді чи відвідати знану своїми майстрами Решетилівку.

Іще більше можливостей додатку можна побачити на сайті https://poltavaopen.com/

Тут зокрема є афіша, з якої можна оперативно дізнатися, які виставки, фестивалі, екскурсії, концерти чи інші події відбуваються у Полтаві зараз чи будуть відбуватися найближчим часом.

Завдяки УкраїнськомуКультурному Фондудодаток, до речізавантажується безкоштовно за посиланням https://poltavaopen.com/vt/appіз App Store таGoogle Play Market.

У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-11 У Полтаві створили мобільний додаток для віртуальних подорожей містом (ВІДЕО), фото-12

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Полтава на крок наблизилась до "Міста у смартфоні".

Полтава туризм мандрівки додаток смартфон Полтава Open
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі