• Головна
  • У Полтаві вже запустили 79 котелень, а у 109 мікрорайон тепло прийде найближчими днями
10:30, 30 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві вже запустили 79 котелень, а у 109 мікрорайон тепло прийде найближчими днями

У Полтаві вже запустили 79 котелень, а у 109 мікрорайон тепло прийде найближчими днями

Проект рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої і води ТОВ «ПОЛТАВАТЕПЛОКОМФОРТ» було винесено сьогодні на позачергове засідання виконкому.

Його одноголосно підтримали всі присутні. Відтак, послуга з постачання теплової енергії (разом з ПДВ) коштуватиме 1588,43 грн/Гкал, а Послуга з постачання гарячої води для потреб населення коштуватиме 92,58 грн/Гкал.

Отже, жителі 109 мікрорайну найближчими днями будуть вже з теплом. Про це розповів заступник міського голови Олексій Чепурко:

« - Сьогодні ми затвердили тариф, сподіваємося, що до кінця дня всі необхідні візи будуть поставлені, договори підписані, сподіваємося завтра почати запуск тепла. Разом з тим, хотів би передати привіти усим політиканам , які не допомагали, а тільки вставляли палки в колеса – ходили з камерами, розповідали людям, що нічого не робиться, закликали мітингувати і перекривати вулиці. Також хочу запитати їх, чому замість того, аби свого часу там збудувати котельню, вони дали дозвіл на будівництво торговельного центру? Але нехай все це залишається на їхній совісті»

Також розповів Олексій Чепурко і про подальші плани щодо опалення 109 мікрорайону наступного року:

Що ж стосується міста загалом, то за інформацією Олексія Чепурка станом на восьму ранку у Полтаві вже працювало 79 котелень. Він каже – процес походить не без проблем, але їх намагаються оперативно ліквідувати:

« - Періодично отримуємо скарги, що тепло ще не у всих батареях, трапляються прориви, які одразу починаємо усувати, ще пару днів піде на ліквіацію дрібних неполадок – десь сантехніки спускають повітря з батарей тощо. Ще раз звертаюся до полтавців, якщо виникають проблеми, телефонуйте у нашу службу оперативного реагування, зараз всі працюють у посиленому цілодобовому режимі! Телефон служби : Звертайтеся на номери: стаціонарний - 15-80, мобільні – 067-158-1580 та 066-286-5887".

Раніше ми розповідали Вулицю Шолом - Алейхема почали асфальтувати

Взимку полтавські дороги посипатимуть оновленою сумішшю

#опаленн #ЖКГ #Чепурко
Оголошення
live comments feed...