У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО)

У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів, Руденко Софія

Сьогодні, 25-го жовтня, у Полтавській державній аграрній академії нагородили студентів з нагоди відзначення дня маркетолога. Хоч свято є неофіційним, але в Україні щороку вітають працівників у цій сфері. На початку заходу доцент кафедри маркетингу Іван Терещенко з приводу цього сказав:

– Маркетологи – це ті, хто міркують неординарно, ті, хто вміють ламати стереотипи і впливати на підсвідомість людей своїми ідеями, рішеннями та креативом.

У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-1

Захід почався не лише із привітань викладачів, а і з пісні про шкоду алкоголю у виконанні студентки ПДАА. Цією піснею дівчина показала, як алкогольна залежність шкодить нашому здоров'ю.

У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-2

Далі – конкурс соціальних роликів. Студенти підготували відео на такі теми: самогубство, наркотична залежність, небайдужість до біди людей, проблеми міста, забруднення довкілля, вдячності батькам. Кожного учасника (групу) нагородили солодкими призами, а найкращі роботи відзначили окремо.

Студентка Анастасія Чмир намалювала ілюстрацію, на якій показано, як куріння впливає на нас. Вона запропонувала повісити копії цього малюнку у всіх гуртожитках, з чим присутні погодилися.

У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-3
У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-4

Також маркетологів нагородили у таких номінаціях: "Маркетолог року", "Міс маркетингу", "Містер маркетингу", "Активіст року", "Спортивна гордість року", "Художник року", "Талант року", "Золотий голос спеціальності", "Краща кімната", "Найкреативніше фото з викладачем", "Краща староста" і "Богатирі року".

У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-5 У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-6 У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-7 У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-8 У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-9
У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-10
У Полтаві провели конкурс на кращий соціальний ролик серед студентів (ФОТО), фото-11

На завершення викладачі побажали отримувати задоволення від роботи в майбутньому. За їхніми словами, немає нічого гіршого в трудовій діяльності за відчуття, коли не хочеться йти на роботу.

Раніше у Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії

Полтава ПДАА конкурс соціальні ролики маркетолог
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі