У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії, Алла Широкова

Полтавські спортсмени продовжують радувати земляків своїми перемогами і здобутками на національному та міжнародному рівні. Натомість міська влада усіляко намагається підтримувати своїх спортсменів, аби створити їм умови для тренувань та відзначає кращих із кращих. Відтак, у міській раді згідно з рішенням міськвиконкому за досягнення в 2019 році нагородили кращих спортсменів міста — це чемпіони світу та Європи. Їм вручили дипломи та грошові винагороди.

Полтавка Ольга Корсун, вихованка ДЮСШ №1, а тепер школи вищої спортивної майстерності стала чемпіонкою Всесвітньої Універсіади з легкої атлетики. До перемоги йшла 11 років. Говорить: приємно відчувати підтримку влади, бачити небайдужість до своєї справи.

— Були раніше чемпіонські титули, звісно, — розповідає спортсменка. — Але такого рівня – це перша нагорода. Важко навіть передати словами наскільки вона була довгоочікувана і скільки праці зусиль довелося докласти для її здобуття. Приємно, що всі ці зусилля не проходять непоміченими. І справа не в грошах навіть — в увазі. Дивлюся зараз як останній рік розвивають спортивні заклади, оновлюють інвентар, форму, амуніцію спортсменів. Це дорогого вартує.

Нагородили також і ветерана легкої атлетики Олега Федорка, який цього річ вкотре став чемпіоном Європи в категорії 60+.

— Я з 2007 року в спорті. За цей час встановив 4 світових рекорди в категорії 60+. Звісно, це не легко. Займаюся 4-5 разів на тиждень. Але результат того вартий, — розповідає легкоатлет.

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії, фото-1

Депутат Полтавської міської ради Анатолій Клименко задоволений кількістю чемпіонів. Радіє за земляків. Вважає правильним рішення заохочувати спортсменів.

— Приємно відчути, що в місті, дійсно, є справжні спортсмени, які не просто вибрали собі вид спорту, а й докладають усіх зусиль, щоб виграти, перемогти і принести славу не лише собі, а й місту, в якому вони живуть, — зазначив Анатолій Клименко. — І місто повинне підтримувати своїх героїв у відповідь. Ми любимо нахвалятися спортивними досягненнями перед співвітчизниками, вболівати за своїх спортсменів, а отже маємо й віддавати їм належне. Підтримувати.

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії, фото-2

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповідає: окрім того, що вони повертають у комунальну власність спортивні зали, як, наприклад, палац спорту «Спартак», чемпіонів підтримують фінансово.

У Полтаві кращим спортсменам вручили грошові премії, фото-3

— Я вдячний депутатам міської ради, які підтримали таке рішення і виділили кошти найкращим спортсменам, які здобули видатні нагороди: це чемпіони світу, чемпіони Європи. Виділили кошти, щоб преміювати цих спортсменів, особливо це важливо у передолімпійський рік, коли ця мотиваційна допомога і підтримка надважлива. Наразі ми провели ремонти в спортивних школах, підготували їх до зими, забезпечили формою.

Загалом сертифікати на 2000, 20000 та 30000 гривень отримали майже двадцять спортсменів, які зарекомендували себе на різного рівня змаганнях

Публікація підготовлена за матеріалами прес -служби міської ради

спорт нагороди підтримка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі