У Полтаві акція «Ні капітуляції!» зібрала більше журналістів, ніж протестувальників (ФОТО)

У Полтаві акція «Ні капітуляції!» зібрала більше журналістів, ніж протестувальників, Володимир Паршевлюк

25-го жовтня об 11:00 під стінами Полтавської ОДА має розпочатися акція протесту «Ні капітуляції!». Анонсує акцію Полтавський міський штаб супротиву проросійському реваншу. Проте на вказаний час до адмінбудівлі приходять лише кілька десятків чоловік. При цьому більшість присутніх на площі – журналісти та працівники поліції. Ще десяток людей, частина із яких тримають прапори, мають символіку «Національного корпусу».

У Полтаві акція «Ні капітуляції!» зібрала більше журналістів, ніж протестувальників (ФОТО), фото-1 У Полтаві акція «Ні капітуляції!» зібрала більше журналістів, ніж протестувальників (ФОТО), фото-2 У Полтаві акція «Ні капітуляції!» зібрала більше журналістів, ніж протестувальників (ФОТО), фото-3

За кілька хвилин до журналістів підходить координатор штабу супротиву Анатолій Шиян і демонструє лист із вимогами до Володимира Зеленського. Представники штабу спротиву вимагають у Президента України зустрітися із їх делегатами та надати гарантії щодо наступних вимог:

-Заборонити впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-який інших регіонів України;

-Заборонити впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» та «ЛНР»;

-Заборонити відведення українських військ від лінії розмежування;

-Заборонити утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народної міліції на території ОРДЛО;

-Заборонити проведення виборів до будь-яких органів влади чи органів місцевого самоврядування на території ОРДЛО до отримання повного контролю по усій довжині україно-російського кордону;

-Вийти із безперспективного «Мінського формату» та ініціювати новий формат перемовин.

Лист із вимогами Анатолій Шиян передає представнику президента у Полтавській ОДА.

-Володимир Зеленський має почути наші вимоги, відмовитись від ганебної формули Штайнмаєра та вигадати іншу формулу, яка б не зраджувала національні інтереси, - говорить Анатолій Шиян.

-Запровадження формули Штайнмаєра в дію надасть права терористам, які воювали проти України. Наша позиція – повернення окупованих територій на українських правилах, - говорить голова фракції «Свободи» у Полтавській міській раді Юліан Матвійчук.

-Без деокупації вибори у ОРДЛО проводити не можна. Це здача інтересів України, яку ми не можемо допустити, - говорить народний депутат України VIIта VIII скликань Юрій Бублик.

Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко нагадує, що у раді тричі не змогли внести у порядок денний питання щодо неприйнятності формули Штайнмаєра. Говорить, що обласна рада спробує прийняти це рішення на наступних сесіях.

Щодо сьогоднішньої акції, організатори визнають, що час для її проведення був обраний не надто вдало. І якби протест проводили ближче до закінчення робочого дня - людей було б значно більше.

Нагадаємо, раніше у Полтаві почалися протести проти "здачі України".

Полтава акція протест капітуляція ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі