У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві почалися протести проти «здачі України», Володимир Паршевлюк

2-го жовтня о 17:00 під стінами управління СБУ у Полтавській області збираються кілька десятків протестувальників. Частина із них має прапори та символіку «Національного корпусу».

У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

-Принесли листи із вимогами – оприлюднити текст, підписаний Леонідом Кучмою. Його немає у відкритих джерелах. Якщо цей лист має ознаки державної зради, то мають бути порушені кримінальні справи за статтею 111 «Державна зрада» проти Кучми та Пристайка. Це – здача Донбасу! Була розроблена формула, щоб віддати ці землі, а не повернути їх під контроль Україні! – говорить Анатолій Шиян, голова полтавського обласного осередку партії «Національний корпус».

Учасник російсько-української війни у складі полку «Азов» Тарас Лелюх говорить, що без повернення кордонів під контроль України жодних виборів на Донбасі бути не може.

-Якщо піти на умови, які нам зараз диктує Росія, ми отримаємо зневагу і зрадимо пам'ять усіх, хто своїм життям захистив країну від російської агресії! – зазначив ветеран «Азову».

Під стінами СБУ виступають також інші учасники війни – представники УДА та «Айдару». Говорять про неможливість капітуляції перед ворогом та здачі національних інтересів.

Колишній народний депутат Юрій Бублик говорить про те, що вибори на Донбасі можна проводити лише після реальної деокупації. Інакше без цього місцеве населення проголосує за партію Путіна і потім відверті вороги України опиняться і у місцевих органах влади Донбасу, і в українському парламенті.

О 18:00 розпочинається акція протесту під стінами Полтавської ОДА. Тут до «Національного корпусу» приєднується представники «Свободи» та інших націоналістичних та патріотичних організацій.

Із собою приносять плакати із написами: "Ні реваншистам!", "Ні амністії вбивцям!", "Терористам особливий статус?".

У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-8

-Ми розуміємо, що мова йде про амністію терористів. При цьому не йде мова про відновлення кордонів, про виведення військ із території України. Потрібно повернутися до Будапештського формату, щоб нашими арбітрами були Великобританія та США, а не Німеччина та Франція, які є залежними від Росії, - говорить голова фракції «Свободи» у Полтавській міській раді Юліан Матвійчук.

У Полтаві почалися протести проти «здачі України» (ФОТО, ВІДЕО), фото-9

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський зустрів українських полонених, які прилетіли із Росії після обміну. Серед них був і полтавець.

Полтава протест СБУ ОДА Кучма Донбас капітуляція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі