У Полтаві авансом презентували нового депутата міськради

У Полтаві авансом презентували нового депутата міськради, Володимир Паршевлюк

24-го жовтня у Полтавській міській раді проводять брифінг депутати фракції "Соціал-демократичної партії". Представник цієї політсили, секретар міської ради Олександр Шамота повідомляє журналістам, що фракція знову складається із п'яти депутатів.

- Привід для брифінгу достатньо простий. Ми закінчили відкликання депутата Сергія Луценка. І фракція Соціал-демократичної партії знову складається із п’яти депутатів. Новим депутатом ради став наступний за черговістю - Олександр Рагулін, - говорить Олександр Шамота.

У Полтаві авансом презентували нового депутата міськради, фото-1

23-го вересня територіальна виборча комісія перевірили зібрані за відкликання голоси та звернулася до з'їзду партії. 8-го жовтня відбувся зїзд партії, який припинив повноваження депутата Сергія Луценка (на фото).

Наступним мав бути Віталій Требін. Але він написав відмову. У засіданні від 17-го жовтня територіальна комісія прийняла заяву до відома. І визнала наступним обраним за черговістю Олександра Рагуліна.

У Полтаві авансом презентували нового депутата міськради, фото-2

Нагадаємо, за законом Олександр Рагулін остаточно вступить у повноваження депутата під час наступної сесії, коли голова ТВК озвучить рішення про його обрання та вручить картку для голосування.

Новий депутат міськради працює директором спортклубу «Олімп». Говорить, що буде активно працювати разом із колегами за фракцією, має чимало спортивних проектів, які хоче реалізувати у місті.

Нагадаємо, раніше у Полтаві почали лякати кров'ю колишню депутатку від БПП.

Полтава міська рада депутат відкликання рада СДП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі