У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями (ВІДЕО)

У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями, Володимир Паршевлюк

6-го жовтня у Полтавській міській раді екстрено збирають прес-конференцію, присвячену погрозам, які надходять на адресу колишньої депутатки від БПП/«Солідарність» Тетяни Паутової.

У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями (ВІДЕО), фото-1

Нагадаємо, 4-го жовтня під час сесії міської ради депутатка заявила про свій вихід із фракції, причиною назвала непорозуміння із колишніми колегами за політсилою. Після цієї заяви Тетяні Паутовій почали телефоном надходити погрози. А наступного дня невідомі розмалювали під’їзд її будинку та гараж біля нього непристойними написами, а на сходовому майданчику неподалік квартири розлили кров.

У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями (ВІДЕО), фото-2
У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями (ВІДЕО), фото-3

Після цих неординарних подій у міській раді скликали прес-конференцію, під час якої сама Тетяна Паутова розповіла журналістам про усе, що відбулося із нею після виходу із фракції.

У Полтаві колишню депутатку від БПП лякають кров’ю та інтимними пропозиціями (ВІДЕО), фото-4

Депутатка спершу пояснює – що стало причиною її виходу із фракції? Говорить, що не готова була переходити у глуху опозицію і займатися критиканством, а не конструктивом. Між тим, її колеги вимагали діяти лише так, як накаже фракція.

Одразу після того, як Тетяна Паутова озвучує колегам по фракції своє рішення, їй починають погрожувати.

-Я сказала, що бажаю працювати в інтересах міста з будь-якою політичною силою. Це не заважатиме мені співпрацюватиз усіма, у тому числі – із колишніми однопартійцями. Я також сказала – не треба мене залякувати. Мені подзвонили. І сказали, якщо я прийму таке рішення – їм всім кінець. Якщо я зроблю таку заяву, їх плани зводяться нанівець. І всім кінець. Мені – в першу чергу. Тоді почали СМС писати специфічні мені. Погрози – приїхати і зайнятися зі мною коханням. Мені телефонував Михайло (імовірно – колишній заступник міського голови Михайло Шевченко - Авт.) неодноразово дзвонив і погрожував.

Також Тетяні Паутовій почали надходити сотні дзвінків із невідимох номерів із пропозиціями інтимного характеру. Як зясувалося – у місті зявилися тисячі розклеєних оголошень із портретом депутатки, її номером телефону та рекламою певного виду послуг.


- Зараз я не маю можливості навіть потрапити до себе додому. Не те що боюсь, але не хочу погіршувати цю ситуацію. Люди які подібним займаються – це не люди. Зараз я буду працювати набагато активніше, я буду йти тільки вперед. І хай вам всім буде добре! -звертається Тетяна Паутова до своїх переслідувачів.

Присутня на прес-конференції представниця поліції Ольга Носенко повідомляє, що за заявою Тетяни Паутової відкрили провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

Далі Тетяна Паутова відповідає на запитання журналістів. Зокрема пояснює, що голос чоловіка, який телефонував їй і погрожував, схожий на голос Михайла (Шевченка – Авт.) і дзвінки були із його номеру. Але до висновків слідства вона нікого відкрито звинувачувати не хоче.

Також говорить, що не боїться відкликання, адже відкликати можна депутата, який вже рік пропрацював у раді (Тетяна Паутова набула повноважень у лютому цього року - Авт). Запевняє журналістів, що не буде переходити до жодної фракції і буде працювати як позафракційна. Щодо наступних виборів до місцевих рад іще не знає – чи балотуватиметься взагалі та від якої йтиме політичної сили.

Полтава міська рада депутат фракція вихід БПП погрози
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі