У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО)

У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея, Володимир Паршевлюк

Акцію ініціювали працівники Полтавського літературно-меморіального музею імені Котляревського. Сам захід провели 18-го жовтня перед літературною частиною музею.

У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-1 У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-2 У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-3 У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-4

Всього висадили шість кущів калини, один із яких буде «іменним» і зватиметься «Еней». Висадили його на честь Антона Цедіка, випускника полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені Котляревського. Антон був добровольцем батальйону «Донбас», носив псевдо «Еней» і загинув у іловайському котлі у 2014-му році.

У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-5 У Полтаві заклали калинову алею на честь Котляревського та загиблого Енея (ФОТО), фото-6

Посадили калинову алею учасники міжнародної наукової конференції «Іван Котляревський та українська культура ХІХ-ХХІ століть», а також батьки загиблих на російсько-українській війни солдатів.

Нагадаємо, раніше батьки загиблих на сході воїнів попрохали не прибирати прапори із полтавського орла.

Полтава калина алея висадка Еней Котляревський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі