«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО)

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат, Володимир Паршевлюк

17-го жовтня у Полтавському апеляційному суді розглядали апеляцію щодо тримання під вартою Георгія Полонського.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-1

Нагадаємо, його підозрюють у тому, що 10 травня цього року на проспекті Миру він наніс тяжкі травми відеооператору Денису Руденку. У чоловіка було вибите око, переламана основа черепа та утворилась гематома головного мозку. Медики ввели потерпілого у стан коми та провели його операцію, проте 19-го травня він помер у реанімації.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-2

Після смерті Дениса Руденка справу перекваліфікували на частину 2 статті 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого». 29-го вересня Полонському повідомили про підозру, а 2-го жовтня Октябрський районний суд міста Полтава обрав йому запобіжний захід в вигляді тримання під вартою терміном на два місяці. Адвокат потерпілого подав апеляцію, яку й розглядали у засіданні 17-го жовтня.

У обґрунтуванні апеляції адвокат Володимир Матвієць пояснює, що у суді першої інстанції при обранні міри запобіжного захисту не підтвердили ризики втечі його підзахисного.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-3

- Мій підзахисний міг би це зробити до оголошення підозри. Але із травня до дня обрання міри запобіжного заходу не переховувався, не намагався якимось чином тиснути на свідків чи заважати слідству, - пояснює адвокат. І пропонує суддям змінити міру запобіжного заходу на домашній арешт у нічний час.

Також адвокат додає, що під опікою його підзахисного знаходиться хвора мати, двоє дітей від минулого шлюбу та дружина із дитиною.

Сам Георгій Полонський, звертаючись до суду, стверджує, що не скоював злочину, у якому його звинувачують.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-4

- Я не скоював цього злочину! Мені нав’язують те, чого я не робив! Мене роблять «цапом відбувайлом». Ви хочете сказати, що із людиною із якою я навчався, із якою я виріс у дворі, із яким я грав у козаки-розбійники таке я із ним скоїв?!

Потерпіла – мати Дениса Руденка, її адвокат, представник прокуратури та слідчий висловилися проти зміни міри запобіжного заходу.

- Він не тікає лише тому, що може робити усе, що завгодно, думає, що все йому зійде із рук, - сказала мама загиблого Дениса Руденка.

Також прокурор Іван Кінаш нагадав, що під час спроби вручення підозри Полонський на автомобілі ледь не переїхав слідчого.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-5

Прокурор розповідає, що під час вручення підозри Полонський ледь не переїхав слідчого Крючка.

Вислухавши всі сторони, колегія суддів йде до нарадчої кімнати і невдовзі оголошує рішення – ухвалу про обрання міри запобіжного заходу залишають без змін. При цьому уточнюють, що Георгій Полонський перебуватиме під вартою до 27-го листопада 2019-го року.

«Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-6 «Я не вбивав! Ми ж разом виросли!» - у Полтаві підозрюваного у вбивстві оператора Дениса Руденка не випустили з-за ґрат (ВІДЕО), фото-7

Нагадаємо, раніше у Полтаві затримали чоловіка, який стріляв у охоронця кафе "Ботанік".

Полтава суд Денис Руденко убивство Полонський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі