Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги

Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, Алла Широкова

Протягом кількох останніх років чимала ділянка дороги у Тахтауловому (поблизу закладу « Віват, Провінція»), була справжнім лихом для автолюбителів. І ось днями тут , нарешті, розгорнулися роботи.

Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, фото-1 Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, фото-2 Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, фото-3 Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, фото-4

" - Ремонт виконує ТОВ «Асфер – груп» в рамках поточного ремонту, так як це і було заплановано на початку року. Ми, перш за все,  звертаємо увагу на найбільш проблемні ділянки"  - розповів заступник міського голови Олексій Чепурко. 

Під Полтавою ремонтують аварійну ділянку дороги, фото-5

Нагадаємо, що цього літа ТОВ "Асфер груп"  виграло тендер на послуги з поточного ремонту дорожнього покриття та тротуарів вулиць міста Полтави, що його оголосило управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому в березні. Його очікувану вартість визначили на рівні 150 млн грн.

Під час останньої зустрічі з журналістами Олексій Чепурко також розповів, що відтепер підхід до ремонтних робіт буде змінено – разом з дорогами ремонтуватимуть і тротуари. За таким же принципом ремонтуватимуть і двори житлових будинків – не по одному, а по кілька одразу , кварталами.

Також читайте, як у Полтаві цьогоріч боротимуться з бурульками 

дороги ремонт кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі