Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО)

Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES, Руденко Софія

Сьогодні з 12. 00 до 17. 00 на картодромі«Лтава» відбудеться п'ятий етап автоперегонів в дисципліні TIMEATTACK.

Близько року тому організатори змагань LTAVAATTACKSERIES заявили про те, що проект завершено. І після нетривалої інтриги було зрозуміло, що це не завершення змагань, а лише їх розвиток та розширення кордонів.

У 2019-му стартував проект під назвою UNITEDTIMEATTACKSERIES. Автомобільні змагання, під час яких головне - проїхати коло за якнайменш короткий час. І у фіналі 13-го жовтня на картодромі «Лтава» ви побачите підсумки того, що з цього вийшло.

Наразі пройдено чотири етапи автоперегонів, з них два у місті Полтава й стільки ж у Кам’янському. Кожного разу обирали переможців у шести залікових класах, а сьогодні визначать кращих з кращих за підсумками усього сезону.

А вчора о 18. 30 на Театральній площі відбулася презентація автомобілів, які будуть змагатися сьогодні у фіналі.

Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 Полтавців запрошують на фінал автоперегонів UNITED TIME ATTACK SERIES (ФОТО, ВІДЕО), фото-11

Як усе відбувалося - дивіться у нашому відео.

Раніше в Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО)

Полтава автомобілі перегони фінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі