У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем, Володимир Паршевлюк

12-го жовтня у полтавському парку «Перемога» проводять фестиваль хризантем. Адміністрація парку перед цим звертається до полтавців із проханням – принести та подарувати парку хризантеми. Жителі міста досить активно відгукуються на це проханням: у проміжок часу між дванадцятою та першою дня полтавці несуть горщики із хризантемами до парку. Несуть учні шкіл та студенти, представники колективів і просто полтавські родини.

У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-14 У Полтаві десятки містян принесли квіти на фестиваль хризантем (ФОТО, ВІДЕО), фото-15

-Ми принесли хризантеми, а принесли ці квіти тому, що хочемо, щоб наше місто було красивим і гарним! - говорить полтавка Олександра, яка принесла квіти разом із своєю маленькою донькою Софійкою.

За годину на майданчику перед входом до парку збирають більше 200 кущів хризантем. А долучаються до ініціативи більше ніж 150 полтавців. О 13:00 активні полтавці та волонтери розпочинаються посадку клумби із хризантемами. Квіти перед цим комбінують та поєднують за кольорами.

-Ми вирішили саме таким чином розпочати цю традицію у місті, щоб самі жителі Полтави приєднувалися до прикрашення парку. Коли люди дарують свою квітку для клумби, вони таким чином відчувають причетність до того, що місто стає кращим! – говорить заступник директора парку «Перемога» Катерина Бабич.

Вона також додає, що адміністрація парку звернеться до міської ради, аби ново висаджену клумбу включили до системи поливу.

Нагадаємо, раніше у парку "Перемога" провели фестиваль вуличної їжі.

Полтава хризантеми квіти парк Перемога полтавці місто фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі