У Полтавській міській раді спростували міф про 400 «вільних» мільйонів на депозиті

У Полтавській міській раді спростували міф про 400 «вільних» мільйонів на депозиті, Володимир Паршевлюк

3-го жовтня у Полтавській міській раді відбувається засідання бюджетної комісії. Зокрема депутати розглядають питання змін до показників міського бюджету.

У Полтавській міській раді спростували міф про 400 «вільних» мільйонів на депозиті, фото-1

На початку засідання голова комісії Андрій Соколов пояснює колегам, що порядок денний іноді доводиться формувати у останній момент, часто це викликано гострою необхідністю. Тому закликає депутатів не спекулювати на регламенті, а працювати.

У Полтавській міській раді спростували міф про 400 «вільних» мільйонів на депозиті, фото-2

Під час обговорення цього питання депутат Володимир Корчака цікавиться відсотковим виконанням річного бюджету.

У Полтавській міській раді спростували міф про 400 «вільних» мільйонів на депозиті, фото-3

Начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак відповідає, що бюджет виконаний приблизно на 80 відсотків.

Далі під час обговорення цього питання заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначає, що на продовження капітальних ремонтів доріг у місті потрібно додатково 16 мільйонів гривень, на поточні ремонти – 12 мільйонів. З них – 3 мільйони підуть на асфальтування вулиці Шолома Алейхема, ще 8 мільйонів – на ремонт Зіньківської у районі «Побиванки». При цьому Олексій Чепурко нагадує, що усі роботи із ремонтів планують завершити до 25-го жовтня, але якщо дозволятимуть температурні та погодні умови – продовжать роботи із асфальтування довше.

Також Олексій Чепурко відповідає на закиди опонентів про 400 мільйонів «вільних» гривень, які нібито лежать на депозитах у міській раді.

-Це міф! Ті кошти, які знаходять на депозитах, усі вони розподілені і мають конкретне бюджетне призначення! – запевняє Олексій Чепурко. І додає – якщо управління ЖКГ не використає до кінця року значну частину коштів, то будуть приймати рішення із приводу начальника управління.

Нагадаємо, колишній міський голова Олександр Мамай після усунення із посади запевняв, що у міській раді залишилися вільні 500 мільйонів гривень на депозитах.

Полтава міська рада комісія кошти депозит фінансування дороги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі