• Головна
  • Куди нова влада Полтави витратить півмільярда гривень? (ВІДЕО)
08:57, 26 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Куди нова влада Полтави витратить півмільярда гривень? (ВІДЕО)

Куди нова влада Полтави витратить півмільярда гривень? (ВІДЕО)

Під час прес-конференції 24-го вересня колишній міський голова Олександр Мамай повідомив журналістами, що на депозитному рахунку міської ради знаходяться півмільярда гривень, які нова влада може використати на вирішення проблем міста.

«Ви вже якось слідкуйте за тими грошима – понад півмільярда гривень лежить на депозиті. Економив, де тільки можна було для територіальної громади. На сьогоднішній день міська рада не має  жодних кредитів і не винна нікому жодної копійки. Понад 50 мільйонів в кінці року будуть відсотки по депозиту. Тому сьогодні, доки буде рішення суду – позитивне чи негативне – є всі підстави за місяць, за два чи за три новій псевдо владі показати свою діяльність», - сказав Олександр Мамай.

Щоб дізнатися – чи дійсно міська рада має таку майже круглу суму на рахунку та як збирається її витрачати, ми зателефонували до секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти. Він підтвердив – гроші є, але використати їх зможуть лише у наступному році.

«Сума озвучена Олександром Мамаєм перебільшена на 25 мільйонів – 475 мільйонів гривень лежать на рахунку. Чому вони лежать на депозиті – питання до колишнього міського голови Олександра Мамая. Будемо збиратися із головами фракцій, вирішувати. Термін депозиту закінчується в кінці року. На наступний рік будемо вирішувати із депутатами – хай лежать на депозиті, чи почати вкладати їх у розвиток інфраструктури міста, щоб вони працювали. Тому що вони ж знецінюються», - пояснив Олександр Шамота.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що більшість полтавців не знають, що бюджет міста складає понад 3 мільярди гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МамайОлександр #ШамотаОлександр #мільярд #гроші #депозит
Оголошення
live comments feed...