• Головна
  • СК «ФАВОРИТ» оголосив про зняття з чемпіонату України
14:00, 24 вересня 2019 р.
Надійне джерело

СК «ФАВОРИТ» оголосив про зняття з чемпіонату України

СК «ФАВОРИТ» оголосив про зняття з чемпіонату України

Гордість спортивної Полтавщини - єдиний волейбольний клуб, що змагався серед команд найвищого дивізіону у Суперлізі – СК «Фаворит» офіційно припиняє свою діяльність.

СК «Фаворит» 14 років захищав спортивну честь області і за цей час досяг високих результатів, зарекомендувавши себе авторитетним та сильним супротивником. В останньому сезоні СК «Фаворит» достойно повернувся до волейбольної Суперліги і закінчив сезон на п’ятому місці.

Складна економічна ситуація в Україні, розбіжності у поглядах членів Федерації волейболу на розвиток української волейбольної Ліги, відсутність комплексної стратегії та підтримки команд, а також переорієнтація соціальної спрямованості єдиного генерального спонсора – всі ці чинники стали підґрунтям прийняття болючого рішення власників СК «Фаворит» про закриття клубу.

Усі ці роки ТМ «Гармонія» повністю утримувала СК «Фаворит», як генеральний спонсор, в рамках власного соціального проекту підтримки української молоді. В минулому сезоні 2018/2019 за підтримки ТМ «Гармонія», був започаткований пілотний проект з проведення прямих трансляцій матчів волейбольної Суперліги за участі СК «Фаворит» з метою популяризації здорового способу життя. Прямі трансляції охопили за сезон 2,5 млн аудиторію і були визнані експертами найкращими за всю історію українського волейболу. Але, на жаль, ця ініціатива не була достойно оцінена керівництвом ФВУ, як і ряд інших, спрямованих на розвиток українського волейболу. Прикро, що вкотре, замість підтримки, український спорт отримав перешкоди, долати які доводиться силами ентузіастів, спонсорів та небайдужих справжніх шанувальників даного виду спорту.

Зважаючи на дані причини та зміни у складовій соціальної стратегії ТМ «Гармонія», керівництвом підприємства було прийнято рішення з переорієнтації соціального вектору у напрямку підтримки та розвитку дитячої творчості Лубенщини – на Центр Дозвілля «Гармонія» - найпотужніший культурний осередок Полтавщини. Безпосередньо під патронатом ТМ «Гармонія», Центр відпрацював свій перший рік і потребує в подальшому фінансової інвестиції в майбутнє нашої країни – наших дітей!

СК «Фаворит» запрошує на прес-конференцію, яку проведе Президент федерації волейболу Полтавської області Володимир Дорош. Вона відбудеться  26.09.2019 рокуо 15:00 в актовій залі ТОВ «Лубенський молочний завод»за адресою: м.Лубни, вул.Індустріальна, 2.

Раніше ми розповідали Центр дозвілля "Гармонія" - якісне дозвілля та розвиток

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #клуб #фаворит
Оголошення
live comments feed...