Центр Дозвілля «Гармонія» - якісне дозвілля та повноцінний розвиток!

Яскраве творче життя вирує у стінах Центру дозвілля «Гармонія» ось уже вісім місяців. За цей, на перший погляд, короткий період, вихованці гуртків та творчих колективів відкривають все нові грані своїх талантів. У стінах Центру зростають юні дарування, гордість та майбутнє міста Лубни.

На початку вересня минулого року місто Лубни сколихнула надзвичайно приємна подія – ТМ «Гармонія» відкрила сучасний центр дозвілля для дітей та дорослих.

Тоді під час урочистої церемонії генеральний директор підприємства Володимир Дорош зазначав, що відкриття центру розвитку – це один із кроків до побудови розвинутої європейської держави.

Центр дозвілля «Гармонія» - найбільш значущий соціальний проект, реалізований під патронатом ТОВ «Лубенський молочний завод». Взявши відповідальність за його успішну реалізацію, керівництво підприємства активно приймає участь у підтримці роботи Центру та на постійній основі забезпечує можливість вихованцям приймати участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

- ТМ «Гармонія» - соціально активний бренд, тому неабияку роль ми віддаємо підтримці та участі в реалізації соціально значущих програм і проектів, веденню громадської та благодійної діяльності. – говорить Володимир Дорош

ЦТ «Гармонія» - це сучасний, комплексний, багатопрофільний позашкільний навчально-розвивальний заклад. При його створенні враховані всі необхідні умови для гармонійного розвитку дитини, розкриття інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей дитини.

Центр Дозвілля – це потужна соціальна платформа ТМ «Гармонія», яка щомісяця фінансує талановитих дітей. За рік вихованці центру побували більш, ніж на 20-ти всеукраїнських, міжнародних та обласних конкурсах і з кожного привезли золоті нагороди!

- Ми відпрацювали перший в історії Центру навчальний рік, тому досягнень у нас не мало, - підсумовує очільник закладу Ніна Харапутько

Підтвердженням слів керівника ЦТ «Гармонія» є дошка слави, де зібрані всі кубки, дипломи і грамоти, які вдалось вибороти вихованцям.

- Гармонія фінансує трансфер на фестивалі, надаючи при цьому супровід для того, аби діти мали можливість змагатися з найкращими і зростати професійно. – говорить Ніна Харапудько.

- 1-2 червня команда сучасного спортивного танцю вирушає у своєрідний фестивальний тур: розпочинають із м. Ірпінь, де візьмуть участь у конкурсі «Mega Star» і звідти прямують на Умань. Діти, які займаються бальними танцями в цей час прямують на Миргород, а учасники циркової студії, яка працює на базі Центру, їдуть на конкурс «Золотий каштан», що проходитиме у м. Київ. Оскільки вихованці закладу ще жодного разу не поверталися без нагород, то ж і цього разу дітей чекаємо з перемогою.

Сам центр оснащений найсучаснішим обладнанням а умови в центрі відповідають останнім нормам та стандартам. Аналогів цього закладу немає ні в місті і в області загалом. Над дизайном кімнат та технічним оснащенням працювала команда професіоналів. А напрямки роботи обирались, враховуючи потреби жителів міста.

На базі центру діють наступні напрямки:

Студія бального танцю «Garmonija – DANCE» - тренери Віталій Горголь та Анастасія Скиба – проводять набір та підготовку дітей із 6 років, що захоплюються бальними танцями. Всього за півроку вихованці «Гармонія – DANCE» стали призерами всеукраїнських змагань «ФІКСиваль» (м.Харків), «Кубок міського голови» (м.Кременчук), обласних змагань «Зимова казка» та «Гран – Прі Полтавщини» (м.Полтава).

Колектив сучасно-спортивного танцю «Garmonija – Gloris» - керівник Тетяна Супрун – переможці фестивалів «Пізнайко збирає друзів», «Танцюємо разом» та «Brilliant Запрошує 2018» у м.Київ, учасники 5-го Всеукраїнського конкурсу «Єднаємо серця 2018» (м.Вінниця). Креативні постановки, яскраві костюми, злагодженість рухів та командний дух об’єднують різних за віком учасників колективу. А активна життєва позиція тренера, її високий професіоналізм та багаторічний досвід роботи з різними віковими категоріями зробили цей колектив провідним на базі центру за кількістю золотих нагород.

Студія дитячої хореографії «Garmonija – DANCE baby» – це можливість для найменших діток від 3 до 5 років зробити перші правильні танцювальні «па». Тренер Кисляк Марина Сергіївна старанно допомагає малечі усім серцем закохатися у танець. І це вдається!

Цирковою студією «Garmonija – Magic» керують подружжя досвідчених наставників – Микола Андрійович та Наталя Василівна Нестеруки. Це один з найпопулярніших напрямків Центру Дозвілля, програма занять якого включає цілий комплекс навчально-тренувальних заходів з елементами акробатики, жонглювання та повітряної гімнастики. Вихованці студії мають у свїй скринці перемог 3 командне місце за звання лауреата фестивалю «Пізнайко збирає друзів» у м.Київ, неодноразово брала участь в міжнародних конкурсах та фестивалях, а вихованець студії Матвій Леоненко учасник Київського міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан»!

Студія образотворчого мистецтва – викладач Юршевська Катерина Сергіївна – це веселі пізнавальні заняття, на яких діти навчаються основам художньої грамоти, розвивають фантазію та образне мислення. У легкій та доступній формі діти освоюють експериментальні техніки і незвичні прийоми образотворчого мистецтва та реалізовують свої творчі задумки на папері за допомогою гуаші, акварелі, пастелі, воскових олівців і багато чого іншого.

На базі студії проводиться унікальний майстер клас 3D ручкою по об'ємному малюванню. Це сприяє розвитку дрібної моторики, творчої уяви, креативності, образного мислення, логіки та дарує масу позитивних емоцій усім учасникам процесу.

На базі центру відкрили в Листопаді новий напрямок - авторську школу вокального мистецтва – навчання проводить переможець конкурсу в жанрі музичної пародії, дипломант та лауреат українських та міжнародних конкурсів, володарка першої премії в конкурсі молодих виконавців у Каталонії ( Іспанія) DI-ANNA. Форми роботи центру допомагають кожній дитині вибрати заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, цікаво і з користю провести вільний час.

Також на базі Центру Дозвілля «Гармонія» функціонують сучасні і навіть унікальні для м.Лубен напрямки для дорослих:

Пілатес – тренер Пицун Ганна Валеріївна – це комплекс фізичних вправ для всього тіла, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом, метою яких є розвиток гнучкості всіх м'язів тіла. Пілатес - один із найбільш безпечних видів тренувань. Жодні інші вправи не впливають на тіло настільки м'яко, одночасно зміцнюючи його. Пілатес розвиває координацію, поліпшує гнучкість, вчить рухатися красиво й граціозно. Такі заняття корисні людям будь-якого віку й статі - усім, хто прагне добре виглядати і бути у відмінній формі.

Кросфітбол – тренер Каневська Оксана Анатоліївна – це система функціональних високоінтенсивних тренувань з м’ячем, що поєднує силові, кардіо, дихальні та танцювальні рухи з елементами пол денсу, які можуть опанувати люди будь-якого віку та рівня підготовки. Тренування сприяють швидкій втраті зайвої ваги, підтримують в тонусі м’язи укріпляють серцево-судинну систему та формують бажаний контур тіла.

Фітнес-джампінг або, як його ще називають, SKY Jumping, – тренер Товкач Анастасія Олександрівна – являє собою практично революційну програму з фітнесу з використанням круглих батутів, оснащених ручками. Ця унікальна технологія тренування з’явилася в Україні відносно не давно, у 2012 році, і швидко завоювала жіночу довіру. Джампінг – це ритмічні стрибки на батуті під запальну музику. Заняття сприяють схудненню, підвищенню м’язового тонусу, покращенню витривалості та самопочуття, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи і, що саме головне, - це найкращий спосіб у боротьбі з депресією та поганим настроєм.

Студія сучасної хореографії – тренер Миронов Павло Анатолійович – це індивідуальні та групові танцювальні заняття із сальси, бачати, кізомби та аргентинського танго. Танець – прекрасна можливість відволіктись від буденності і присвятити час лише для себе, відчути енергію творчості і натхнення та підтримувати тіло в хорошій фізичній формі і гарному настрої.

Комфортні умови для занять створені з урахуванням найновіших сучасних технологій та професійного обладнання. Тренування із усіх видів танцю відбуваються у залі з професійним амортизуючим покриттям, яке зменшує навантаження на стопи. Кабінет вокалу оснащено найсучаснішим звуко-акустичним обладнанням та інструментами. Студія образотворчого мистецтва оснащена професійними мольбертами.

Центр працює для відвідувачів щоденно і без вихідних з 08:00 до 20:00. Завітайте до нас і переконайтеся, що Центр Дозвілля «Гармонія» дійсно найкраще місце для гармонійного розвитку дитини та її батьків.

Р.S.: ТМ «Гармонія» - це не просто бренд молочної продукції, це філософія бізнесу, заснована на принципах соціальної відповідальності. Діти – гармонія нашого майбутнього! Виховуючи свого малюка,кожен батько чи мати мріє,щоб він виріс і обов’язково досяг великих успіхів у житті, найголовніше - розгледіти вподобання своїх дітей і дати поштовх для розвитку та допомогти!

Полтавщина Гарміонія центр розвитку діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
У міжсезоння полтавську «Ворсклу» залишили вже кілька футболістів – воротар Богдан Шуст, нападник Ніколас Карека. Учора із клубом попрощався гравець, який захищав кольори полтавців вісім років – Арменд Даллку. Нагадаємо, його брат - Арменд Даллку - був капітаном тієї "Ворскли", яка перемогла у розіграші кубка України 2009-го року. «Арменд здобував тут Кубок України, та грав у Лізі Європи. Я намагався не відставати, в своє чергу погравши у найпрестижніших к...
Культура
28 червня усих охочих запрошують на прем’єрний показ вистави «Синдром (не) залежності». Дійство розпочнеться о 18.00 на майданчику «Твій Простір», біля музучилища (вул. Соборності, 11). Майстерня форум-театру розігруватиме реальні історії людей. «Досліджуватимемо разом тему наркозалежності через театральні вправи. Вхід вільний» - кажуть організатори . Захід відбудеться в рамках проекту "Безпечна громада - спільна відповідальність", яку реалізовує БО «Світл...
Суспільство
Для відпрацювання змін в законодавстві центральний апарат Державної служби зайнятості рекомендував директорам базових центрів зайнятості виконувати функції реєстратора безробітних. Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості розповідає про особистий досвід директора – Петра Петренка по запровадженню нових форм роботи в службі зайнятості та висвітлює проблеми нововведень, пов’язаних із реєстрацією громадян в службі зайнятості. В р...
Екологія
Відомий синоптик Наталка Діденко оприлюднила прогноз на наступні кілька днів: «Завтра на більшість країн континенту обрушиться люта спека. У Франції, Німеччині, Іспанії, Португалії, Швейцарії, Бельгії, Італії, Чехії, Румунії, Сербії, Австрії, Данії, Хорватії, Словаччині, і не тільки, повітря розпечеться до +30+37 градусів. І це - без жодної краплі дощу. В Україні завтра також буде сухо, малохмарно, сонячно - погоду визначатиме антициклон. А антициклон - це...
Суспільство
25-го червня депутати Полтавської міської ради під час засідання комісії з питань економічної політики голосують за звернення до Кабінету Міністрів України. У зверненні йдеться про прийняття розпорядження про погодження передачі будівлі Полтавського Петровського кадетського корпусу із комунальної власності у державну. Після голосування депутатів секретар міської ради Олександр Шамота запевняє, що питання Кадетського винесуть на обговорення урядом вже насту...
Суспільство
25 червня 2019 року заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська, начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко та т. в. о. голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло відкрили перший в Полтаві Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space». Відтепер містяни зможуть зареєструвати народження дитини, подати документи для реєстрації шлюбу чи отримати...
Кримінал
Увага! Поліція розшукує безвісно зниклу неповнолітню Нестерову Вікторію  06.10.2006 р.н., проживає у м. Гадяч, вул. Жовтнева, пішла з дому 24 червня близько 12.00 та до цього часу не повернулася. Була одягнена в блакитні шорти, зелена футболку з написом, жовті капці сланці. Зріст дівчинки: 150 см, середньої тілобудови, світле волосся. У разі отримання будь-якої інформації, просимо негайно повідомити до поліції за тел. (05354) 2-36-31 – чергова частина Гадя...
Суспільство
Сьогодні  наречені Шахран Мусалієві та Лейла Мамедова стали тисячною парою, яка поєднала свої долі у рамках пілотного проекту Мін’юсту «Шлюб за добу». Привітати молодят, з найважливішою подією у їхньому житті, завітали заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська, начальник управління ДРАЦС Мін’юсту Ірина Дубиківська та начальник юстиції Полтавщини Олег Тимченко. «На Полтавщині пілотний проект «Шлюб за добу» успішно діє...
Кримінал
Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували канал незаконних поставок тютюнових та лікеро-горілчаних виробів з країн ЄС, Молдови та окупованих територій і вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму більше 10,1 млн. грн. В рамках розслідування встановлено групу осіб, які організували ввезення на територію України поза митним контролем тютюнових виробів з тимчасово о...
Новини по темі
Майки 39 грн., футболки 49 грн. - Нічний Розпродаж сьогодні!
Ця парасолька буде сухою навіть після сильної зливи!
Каплін один із 9 депутатів, що голосували проти загальнобудинкових лічильників. Полтавці підтримують
Чим здивувати сучасну дитини?
Як вигідно і ефективно піклуватися про своє здоров'я?
Английский Летний Кемпинг для детей
Інструктор по бір- йозі Дмитро на прізвисько Мітяй та тамада Андрій - представники до Верховної Ради від Слуги Народу по Полтаві - ДумайТе!!!
Позики онлайн на карту, один із сучасних способів кредитування
Дуже смішна гра-рулетка: спробуй долю з цукерками Jelly Belly
Сенчанська ОТГ — приклад раціональної співпраці з АТ «Укргазвидобування»: 60 млн гривень ренти за 2018 рік використовують на розвиток громади