• Головна
  • У Полтаву приїхав Влад Яма. Де і з ким танцював суддя телевізійних шоу? (ФОТО, ВІДЕО)
15:30, 21 вересня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаву приїхав Влад Яма. Де і з ким танцював суддя телевізійних шоу? (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаву приїхав Влад Яма. Де і з ким танцював суддя телевізійних шоу? (ФОТО, ВІДЕО)

21-го вересня у полтавській танцювальній школі Gross-Mcenter, що на вулиці Степового фронту, проводять танцювальний марафон «Полтава, танцюй разом із нами». В рамках марафону майстер-класи для полтавських дітей проводить відомий український танцюрист і суддя численних телевізійних шоу - «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками», «Модель XL», «Ліга Сміху» - Влад Яма.

Вхід на майстер-класи безкоштовний, але – за запрошеннями. На перший майстер-клас, який Влад Яма розпочинає о 10 ранку, приходять кілька десятків маленьких полтавців у супроводі батьків.

Спочатку перед ними виступає танцювальний колектив школі Gross-Mcenter.

А потім під оплески у центр зали виходить Влад Яма, який, жартуючи та усміхаючись, дає дітлахам кілька уроків.

При цьому варто відзначити не лише танцювальний, але і педагогічний талант Ями. Він легко та уміло комунікує із великим гуртом різновікових дітей, постійно утримує їх увагу і, звісно, не забуває демонструвати танцювальні па.

У дітей, які повторюють за відомими танцюристом, не все виходить із першого разу. Не у всіх – і з другого та третього. Втім, як говорить Влад Яма, у спілкуванні із журналістами 0532.ua: «Навчити танцювати можна практично кожного. А от чемпіонами зможуть стати далеко не усі!»

Усіх дітлахів – і тих, у кого виходить, і тих, у кого ні – Влад Яма підбадьорює. І нагадує, що отримати танцювальні навики та їх розвинути у Полтаві можуть допомогти тренери Gross-Mcenter. На підтвердження його слів під час майстер-класу кілька танцювальних рухів демонструють вихованці танцювальної школи – і виходить у них не гірше, ніж у столичного гостя.

 Можливо, за час майстер-класу не усі діти змогли вивчити подекуди складні рухи, проте напевно кожен із них отримав заряд позитиву, неймовірні емоції та любов до танцю, які просто випромінював Влад Яма. Моменти із незвичайного дивіться у відео від журналістів 0532.ua.

 Нагадаємо, раніше 21-річний юнак із Полтавщини потрапив у 20-ку кращих кухарів в шоу на СТБ.

#Полтава #Влад Яма #танці #майстер-клас #Гросс-М центр #діти
Оголошення
live comments feed...