![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:00, 12 вересня 2019 р.
Надійне джерело
21-річний юнак із Полтавщини потрапив у 20 кращих кухарів «МастерШеф» на СТБ (ФОТО, ВІДЕО)
![21-річний юнак із Полтавщини потрапив у 20 кращих кухарів «МастерШе... 21-річний юнак із Полтавщини потрапив у 20 кращих кухарів «МастерШеф» на СТБ (ФОТО, ВІДЕО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
6-го вересня на телеканалі СТБ стартував 9 сезон кулінарного шоу «МастерШеф». Цього разу до числа 20 кращих учасників потрапив і представник Полтавщини – 21-річний Руслан Шилін. Хлопець родом із Лохвиці до участі у шоу був студентом Львівського національного медичного університету. Але вирішив різко змінити своє життя.
-Я поставив на карту навчання у одному із кращих медичних університетів України заради найкращого кулінарного шоу! – написав Руслан на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
У першому випуску команда «зелених», до якої входив Руслан Шилін, зуміла виконати завдання, отримати компліменти від суворого Ектора Хіменеса Браво та потрапити до 20-ки кращих кухарів. Для самого Руслана це стало приємною несподіванкою.
-І тут виявилося, що я гідний 20 кращих кулінарів аматорів України 2019 року. Я був шокований, хоча і довелося пройти додатковий конкурс для того, щоб бути кращим)) Вибачте за деяку "некультурність" в ефірах, то все емоції! – написав юнак уInstagram.
Подивитися за виступом земляка на популярному шоу можна у наступному відео від телеканалу СТБ.
Нагадаємо, раніше у Полтаві знімали кулінарне шоу для 1+1 і мешканці міста ледь не побилися у черзі за їжею.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...