• Головна
  • Чи буде дорожчати проїзд у громадському транспорті Полтави?
16:00, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Чи буде дорожчати проїзд у громадському транспорті Полтави?

Чи буде дорожчати проїзд у громадському транспорті Полтави?

У Полтаві ширяться чутки про здорожчання проїзду до восьми гривень. Втім, учора на прес – конференції заступник міського голови Олексій Чепурко заперечив таку можливість, однак сказав, що обговорення меморандуму з перевізниками триває. « Але щодо підвищення вартості проїзду до восьми гривень не йшлося» - сказав Олексій Чепурко.

Також Олексій Чепурко каже – що б змінити тарифи, їх спершу треба економічно обгрутнувати.

«- Ми будемо орієнтуватися на інформацію нашого КП «Полтаваелектротранс». Вони кажуть, що на сьогодні 4 гривні – це є собівартість , якщо говорити про тролейбус. Ми їздимо по три. І подальше затягування підняття – це популізм. Незахищені верстви населення і так їдуть за пільговою ціною. Тобто, це чиста політика» - вважає Олексій Чепурко.

« Коли кажуть, що у нас не може бути більших цін на проїзд, ніж у інших містах, бо у нас коротші маршрути, то це не правда. Скажімо, по кільцю довжина маршруту становить 15 кілометрів. Найдовший же маршрут, що обслуговує Полтаву і передмістя є і сорок кілометрів" - розповідає Олексій Чепурко. 

На питання, чи підтримає фракція « Рідне місто» підняття тарифів, Олексій Чепурко зауважив: « Поки що рано про це говорити. Будемо бачити цифри, будемо предметно говорити».

Також Олексій Чепурко розповів про новації, які чекають громадський транспорт Полтави: у тролейбусах з'являться електронні монітори, відновлять оголошення зупинок. До речі, буде не тільки внутрішній, а і зовнішній динамік. Ведуться перемовини щодо встановлення нових сучасних зупинок, на кшталт тих, що є у Дніпрі та Харкові. До кінця року 11 нових автобусів надійде у Полтаву. Їх напралять на віддалені райони, де брак транспортного сполучення відчувається найдужче. 

раінше Олексій Чепурко розповів про ремонт вулиць, чи буде у Полтаві сміттєпереробий завод та власну зарплату

#тарифи #пасажири #ціна
Оголошення
live comments feed...