• Головна
  • Усіх охочих запрошують на презентацію видання " Привіт з Полтави"
18:00, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Усіх охочих запрошують на презентацію видання " Привіт з Полтави"

Усіх охочих запрошують на презентацію видання " Привіт з Полтави"

6 вересня о 16-00 у «літературній вітальні» (кімн. 213) Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського відбудеться презентація видання «Привіт із Полтави» Євгенія Аничина.

«Привіт із Полтави. Ілюстрований каталог поштових карток з видами міста та околиць» являє собою найбільш повний альбом поштових карток старої Полтави. На 140 сторінках  розміщено 160 зображень краєвидів міста  та його мешканців. Ілюстрації повторюють поштові картки початку ХХ ст. в натуральному розмірі. Автор книги – відомий краєзнавець та колекціонер листівок Євгеній Аничин. Він  систематизує відомі поштові картки за серіями, а серії за видавництвами в яких вони вийшли.

На листівках зображені люди Полтавщини в їхньому автентичному побуті кінця ХІХ – початку ХХ сторіччя і за кожним персонажем стоїть своя унікальна історія.

Книгу видано у ТОВ «АСМІ» тиражем 300 примірників на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань.

Раніше ми розповідали Оголошено конкурс " Шкільний стиль - 2019"

#листівки #книга #колекція
Оголошення
live comments feed...