• Головна
  • «Шкільний стиль-2019» - конкурс від 0532.ua та модельної агенції «Марго»
13:40, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

«Шкільний стиль-2019» - конкурс від 0532.ua та модельної агенції «Марго»

«Шкільний стиль-2019» - конкурс від 0532.ua та модельної агенції «Марго»

Шановні читачі, наше видання спільно із модельною агенцією «Марго» проводять конкурс на кращий шкільний стиль у новому навчальному році. У рамках цього конкурсу учасники школи моделей «Марго» провели показ нової колекції від дизайнера Світлани Фуголь (торгова марка FAB.ua).

Ця торгова марка пропонує стильний одяг індивідуального пошиву для дітей та підлітків. Посилання на "Інстаграм" FAB.ua - https://www.instagram.com/fab_ua/?hl=ru

Усі учасники показу, які продемонстрували моделі з нової колекції, беруть участь у нашому конкурсі. Також приєднатися до конкурсу можете і ви, якщо до 8-го вересня надішлете нам на електронну пошту editor.0532@gmail.com фото своєї дитини у шкільному стилі. Із 8 по 22 вересня у спеціальному розділі на сайті – https://www.0532.ua/photo/1351 - відбудеться голосування за кращий представлений шкільний стиль. А 23-го вересня ми оголосимо імя переможця.

Переможець конкурсу отримає сертифікат 500 гривень на пошив одягу від торгової марки FAB.ua та сертифікат на 650 гривень на навчання у «Школі моделей Марго».

Надсилайте фото своїх дітей. І будьте активними у голосуванні!

Нагадаємо, раніше переможниця конкурсу "Смачніше із "Диканькою" отримала річний запас олії.

#Полтава #конкурс #школа #Марго #моделі
Оголошення
live comments feed...