• Головна
  • Сьогодні у школах Полтави продзвенить перший дзвоник
08:30, 2 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні у школах Полтави продзвенить перший дзвоник

Сьогодні у школах Полтави продзвенить перший дзвоник

До шкіл Полтавської області сьогодні  підуть 14 тисяч 800 першачків.

У Полтаві їх три тисячі чотириста – це сто п’ятнадцять перших класів. Загалом у обласному центрі налічується понад тридцять тисяч школярів.

Цьогоріч на школи очікує велика кількість новацій.

Зокрема, відтепер вчителі не зобов’язані складати докладний план -конспект уроку, а також їх звільнили дів написання звітів про семінари, тренінги і так далі. Крім того, відтепер на місцеві ради покладено обов’язок вести облік першокласників.

Учні , які за сімейними обставинами не можуть відвідувати заняття разом з іншими дітьми, можуть перейти на вечірню форму навчання.

 30 тисяч дітей охопить Нова українська школа.  Маємо фінансування на новації – в область  надійшла державна субвенція 44 млн грн. на оснащення класів відповідно до вимог Нової української школи. З них 10,5 млн грн на підготовку вчителів, тренерів, супервізорів. А решта на придбання меблів, дидактичних матеріалів, обладнання на умовах співфінансування. Зауважу, що місцеві органи самоврядування теж підтримують освіту. Сума коштів на оснащення класів відповідно до вимог НУШ склала 67 млн грн загалом по області.

Про те, як відбуватимуться урочистості з нагоди першого дзвоника у Полтавських школах, ми розповімо на нашому сайті

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #освіта #учні
Оголошення
live comments feed...