• Головна
  • Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко
10:50, 16 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко

У Полтавській міській раді 16-го серпня завершився конкурс на заміщення вакантної посади керівника міського управління освіти. Нагадаємо, конкурс проходив у три етапи. На посаду очільника освіти у місті претендували чотири кандидати. Перед третім етапом один із них - Олександр Семергей - відмовився від участі.

Троє інших пройшли співбесіду із членами комісії, серед яких було п'ятеро заступників міського голови.

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-1

Кандидатам задавали, переважно, загальні питання: "Ваші цінності?", "Ваші пропозиції у галузі?" тощо.

У колишньої заступниці міського голови Людмили Бойченко запитували про появу петиції щодо її звільнення та конфлікт із директором табору "Супутник". Людмила Бойченко відповіла, що петиція та звинувачення були політично обґрунтованими.

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-2

У іншого кандидата - Юрія Матвієнка - запитували про те, чому він пішов із посади керівника управлння освіти та чому вирішив повернутися. Він відповів, що пішов із посади через протиріччя усередині міської ради. Зараз готовий працювати.

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-3

У третього кандидата - Надії Царинної - запитували про ідеї розвитку освіти у місті.

Після завершення співбесіди заступник міського голови Сергій Рекотов ознайомив членів комісії та представників із результатами контрольних завдань та практичних іспитів. Найбільше балів у першому етапі набрав Юрій Матвієнко - 19, Людмила Бойченко та Надія Царинна - по 17. У етапі відповідей на три практичні запитання Юрій Матвієнко отримав "добре, добре, добре", Людмила Бойченко - "незадовільно, задовільно, задовільно", Надія Царинна - "задовільно, задовільно, задовільно".

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-4

Кілька хвилин члени комісії обговорюють результати, продемонстровані кандидатами. Потім переходять до голосування. "За" кандидатуру Юрія Матвієнка голосують усі сім членів комісії. Таким чином, його рекомендують призначити на посаду керівника управління освіти, яке він добровільно залишив у червні.

 Після оголошення результатів конкурсу кандидатам журналісти поспілкувалися із Юрієм Матвієнком. У переможця запитали, чи не вважає він результати конкурсу відомими заздалегідь, а його перемогу - передбачуваною заздалегідь. Також поцікавилися, чи має якийсь зв'язок із політичною партією "Рідне місто".

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-5

- Я не маю відношення до жодної політичної сили. Загалом, хотілося би бути якомога далі від політики та займатися освітньою галуззю! - сказав Юрій Матвієнко.

Також за результатами іншого конкурсу - на посаду першого заступника керівника управління освіти - перемогла директора міського центру позашкільної освіти Лариса Семеняка.

Новим-старим начальником управління освіти у Полтаві стане Юрій Матвієнко, фото-6

Нагадаємо, у липні під час сесії Полтавської міської ради депутати звільнили трьох заступників міського голови, які були креатурою "Солідарності". Пізніше на звільнені посади за "квотним" принципом призначили представників "Рідного міста", СДП та "Батьківщини". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #конкурс #освіта #комісія #Матвієнко
Оголошення
live comments feed...