• Головна
  • Сесія міської ради стартувала зі звільнення трьох заступників міського голови ( ФОТО)
12:20, 12 липня 2019 р.
Надійне джерело

Сесія міської ради стартувала зі звільнення трьох заступників міського голови ( ФОТО)

Сесія міської ради стартувала зі звільнення трьох заступників міського голови ( ФОТО)

У Полтавській міській раді стартувало пленарне засідання двадцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання. На порядок денний винесли 66 питань. Втім, Понад годину зайняли виступи полтавців, що розповідали про свої проблеми. До початку сесії журналісти намагалися дізнатися, які проблеми хвилюють людей.

Втім, говорити погоджувалися не всі, а дехто взагалі не розумів , навіщо прийшов під стіни Міської ради.

Сесія почалася з традиційним запізненням, у залі зареєстровано 32 депутати – отже, кворум є.

Ще до старту засідання фракція « Самопоміч» роздала усім депутатам проекти рішень про звільнення заступників міського голови та переобрання виконкому.

До початку роботи над порядком денним слово дали мешканцям Полтави.

Йшлося, зокрема, про гуртожиток по вулиці Ціолковського, 53. Він нині знаходиться у аварійному стані, там живуть незареєстровані мешканці.

Також порушили проблему будинку по вулиці Соборності, 46, де забрали частину прибудинкової території. Але Дмитро Сенчакович запевнив, що про це говоритимуть на містобудівній комісії. Люди говорили також про необхідність баків для роздільного збору сміття , проблеми з опаленням.

Прийшла до зали засідань і активістка Олександра Супряженко. Вона повідомила присутнім, що вже отримано дозвіл від Мінкульту на проведення пошукових робіт на території арт складів (Пушкарівського яру), і почнуться ці роботи вже наступного тижня. У них візьмуть участь вчені з України та з – за кордону.

Далі – порядок денний. Одне з найрезонансніших питань – про переобрання виконкому та звільнення заступників міського голови.

Йдеться про першого заступника міського голови Андрія Ляміна, а також Віталія Нікіпєлова та Людмилу Бойченко.

Слово взяла голова батьківського комітету полтавської школи номер 12 з вимогою про звільнення Бойченко.

Далі виступила сама Людмила Бойченко – вона не визнала  звинувачень у перевищенні повноважень, котрі їй інкримінують і звернулася до депутатів з проханням не робити її посаду заручником політичних амбіцій.

У свою чергу, Дмитро Сенчакович зауважив, що Лямін, Нікіпелов та Бойченко не можуть обіймати посади, бо не є самостійними фігурами, а повністю залежні від Андрія Матковського та його заступника Михайла Шевченка. 

На що Матковський запевнив, що звільнення не вплине на роботу його фракції, навпаки, депути ще активніше працюватимуть. 

Зрештою таки відбулося голосування , як наслідок - рішення щодо розпуску виконавчого комітету Полтавської міської ради отримало лише 20 голосів «за», і його не затвердили, оголосили перерву. Після неї таки проголосували : За переобрання виконкому та звільнення з посад – по 25 голосів «за».

Раніше Володимир Гройсман вдягне учнів початкових класів у світловідбивні жилети

#сесія #міська влада #заступники
Оголошення
live comments feed...